Medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 643

  • mw. dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.F.A. (Nor) abdul Rahim

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    AIAS

    N.F.A.abdulRahim@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. D. (Denis) Abels

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Strafrecht

    D.Abels@uva.nl | T: 0205253640

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Christiane) Ahlborn

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Internationaal Publiekrecht

    c.s.ahlborn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. mr. drs. S. (Sanne) Akerboom

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Staats- en bestuursrecht

    S.Akerboom@uva.nl | T: 0205253311

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. C.A. (Chris) Alberdingk Thijm

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instituut voor Informatierecht

    C.A.AlberdingkThijm@uva.nl | T: 0205253406

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. R. (Rosanne) van Alebeek

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Internationaal Publiekrecht

    R.vanAlebeek@uva.nl | T: 0205253445

    Ga naar deze medewerker
  • mw. O.D. (Mayra) Altenstad BA

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    O.D.Altenstad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.S.M.P. (Nathalie) Amtenbrink

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    T.M.C. Asser Instituut

    N.S.M.P.Amtenbrink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Erik) van Arkel

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Internationaal Publiekrecht

    e.vanarkel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. V. (Verónica) Arnaiz Rivas

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Bibliotheek FdR

    V.ArnaizRivas@uva.nl | T: 0205253462

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.M. (Axel) Arnbak LLM

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instituut voor Informatierecht

    A.M.Arnbak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. drs. N.T. (Tobias) Arnoldussen

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    PPLE

    N.T.Arnoldussen@uva.nl | T: 0205259110

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.L. (Arnolf) van Asperen

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Amsterdam College of Law

    A.L.vanAsperen@uva.nl | T: 0205254967

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. mr. I.P. (Irene) Asscher-Vonk

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    I.P.Asscher-Vonk1@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. mr. J.A.C.M.P. (José) Brugman- Augustijn

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Faculteitsbureau FdR

    j.a.c.m.p.brugman-augustijn@uva.nl | T: 0205253319

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. C.J.W. (Jaap) Baaij

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Afd. Privaatrecht A

    C.J.W.Baaij@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. mr. drs. M.H.M. (Marlies) Baijer

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Belastingrecht

    M.H.M.Baijer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J. (Jasmina) Bakic PhD

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    PPLE

    J.Bakic@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. F. (Frank) Bakker

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    T.M.C. Asser Instituut

    F.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker