Medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 627

  • mw. dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Afd. Privaatrecht B

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. D. (Denis) Abels

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Strafrecht

    D.Abels@uva.nl | T: 0205253640

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Joren) Achterberg MSc

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Amsterdam College of Law

    J.Achterberg@uva.nl | T: 0205253959

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. C.A. (Chris) Alberdingk Thijm

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instituut voor Informatierecht

    C.A.AlberdingkThijm@uva.nl | T: 0205253406

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. R. (Rosanne) van Alebeek

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Internationaal Publiekrecht

    R.vanAlebeek@uva.nl | T: 0205253445

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.Y. (Melissa) Amoros Lark

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    T.M.C. Asser Instituut

    m.y.amoroslark@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.S.M.P. (Nathalie) Amtenbrink

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    T.M.C. Asser Instituut

    N.S.M.P.Amtenbrink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. L.J. (Laurens) Ankersmit

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Europees recht

    l.j.ankersmit@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. mr. J.A. (Johan) Ankum

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    j.a.ankum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Erik) van Arkel

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Afd. Publiekrecht

    e.vanarkel@uva.nl | T: 0205253451

    Ga naar deze medewerker
  • mw. V. (Verónica) Arnaiz Rivas

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Bibliotheek FdR

    V.ArnaizRivas@uva.nl | T: 0205253462

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.M. (Axel) Arnbak LLM

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instituut voor Informatierecht

    A.M.Arnbak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. drs. N.T. (Tobias) Arnoldussen

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    PPLE

    N.T.Arnoldussen@uva.nl | T: 0205259110

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.J. (Jesse) Arnon

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    j.j.arnon@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. I.K.D.S. (Kadek) Artha PhD

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    PPLE

    i.k.d.s.artha@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.L. (Arnolf) van Asperen

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Amsterdam College of Law

    A.L.vanAsperen@uva.nl | T: 0205254967

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. mr. I.P. (Irene) Asscher-Vonk

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    I.P.Asscher-Vonk1@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. C.J.W. (Jaap) Baaij

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Afd. Privaatrecht A

    C.J.W.Baaij@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. mr. drs. M.H.M. (Marlies) Baijer

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Belastingrecht

    M.H.M.Baijer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.M. (Edwin) Bakker

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Amsterdam College of Law

    e.m.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker