Medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 1481

  • mw. dr. S.P. (Suzanne) Aalberse

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.P.Aalberse@uva.nl | T: 0205254721

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.G. (Joris) Aarts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Archeologie

    j.g.aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. E.O. (Enoch) Aboh

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    E.O.Aboh@uva.nl | T: 0205253875

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. Y. (Youssef) Achahbar

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Y.Achahbar@uva.nl | T: 0205253093

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nergiz) Aciksöz Senem MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Critical Cultural Theory

    N.AciksozSenem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.M. (Suzanne) Adema

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    S.M.Adema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Religiestudies

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F.B. (Federica) van Adrichem MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    F.B.vanAdrichem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.U.T. (Usman) Ahmedani MPhil

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Europese studies

    M.U.T.Ahmedani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Aranka) Akkermans MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    a.akkermans@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.F. (Ana) Albano Serrano

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    A.F.AlbanoSerrano@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Sanne) Albers MSc

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    S.Albers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.J. (Matthijs) Alberts MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    M.J.Alberts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A. (Astrid) Alexander-Bakkerus

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    A.Alexander-Bakkerus@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R.J. (Rutger) Allan

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    r.j.allan@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. M.D. (Maria) Aloni

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Logic and Language

    M.D.Aloni@uva.nl | T: 0205254887

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. I.C. (Ingrid) van Alphen

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    I.C.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker