Medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 1920

  • dhr. ing. T. (Tom) Aalbers

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Aalbers@uva.nl | T: 0205256641

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. M.C.G. (Maurice) Aalders

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    M.C.G.Aalders@uva.nl | T: 0205257656

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. L. (Lars) Aalsma MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ITF

    L.Aalsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. ing. P.J. (Petra) Aarnoutse

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    P.J.Aarnoutse@uva.nl | T: 0205256659

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Els) Aarts MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    e.aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W. (Willem) van Aartsen

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    W.vanAartsen@uva.nl | T: 0205255106

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. A.W. (Toon) Abcouwer

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    A.W.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. ir. A.M. (Ahmed) Abd-el-Haliem

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    A.M.Abd-el-Haliem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. N. (Noor) Abdulhussain

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    n.abdulhussain@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Abhishek) Abhishek MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Korteweg-de Vries Instituut

    Abhishek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W.R. (Wishwas) Abhyankar

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    w.r.abhyankar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Samira) Abnar MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. ir. M.T. (Mariette) Ackermans

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    m.t.ackermans@amc.uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. T. (Theodora) Adamopoulou MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Adamopoulou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W. (Wim) Admiraal

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    W.Admiraal@uva.nl | T: 0205257672

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P.W. (Pieter) Adriaans

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    P.W.Adriaans@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.A.P.A. (Rien) Aerts

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    m.a.p.a.aerts@vu.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. H. (Hamideh) Afsarmanesh

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    H.Afsarmanesh@uva.nl | T: 0205257512

    Ga naar deze medewerker