Medewerkers

Resultaten 1 - 40 van 8309

  • dhr. dr. E.A. (Eric) de Haard

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.A.deHaard@uva.nl | T: 0205255057

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. E.E.A. (Eveline) Citron-Schlatmann

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Bureau departement TL

    E.Citron@uva.nl | T: 0205253083

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W.G. (Willem) Weststeijn

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    W.G.Weststeijn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M. (Magda) van Duijkeren-Hrabova

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    M.vanDuijkeren-Hrabova@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.A. (Adriaan) Barentsen

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    A.A.Barentsen@uva.nl | T: 0205253085

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. E.R.G. (Eric) Metz

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.R.G.Metz@uva.nl | T: 0205254630

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. R. (Lutz) Lucic

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    R.Lucic@uva.nl | T: 0205253813

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. E.D. (Elzbieta) Niemczuk - Weiss

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.D.Niemczuk-Weiss@uva.nl | T: 0205253812

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Natalia) Iancheeva MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    N.Iancheeva@uva.nl | T: 0205253813

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.J. (Arent) van Nieukerken

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    A.J.vanNieukerken@uva.nl | T: 0205253812

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R.M. (Rene) Genis

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    R.M.Genis@uva.nl | T: 0205254638

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. J. (Janneke) Kalsbeek

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    J.Kalsbeek@uva.nl | T: 0205253085

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. E. (Ellen) Bojanic-Haarsma

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.Bojanic-Haarsma@uva.nl | T: 0205253085

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. J.M. (Jenny) Stelleman

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    J.M.Stelleman@uva.nl | T: 0205253816

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.V. (Alla) Peeters-Podgaevskaja

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    A.V.Peeters-Podgaevskaja@uva.nl | T: 0205253084

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E. (Ellen) Rutten

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.Rutten1@uva.nl | T: 0205255518

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P.L. (Philip) Westbroek

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    P.L.Westbroek@uva.nl | T: 0205253898

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. C. (Charlotte) Lagerberg-Luijten

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    C.Lagerberg-Luijten@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. A. (Arend) Quak

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    A.Quak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H.A. (Henk) van der Liet

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    H.A.vanderLiet@uva.nl | T: 0205254664

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S. (Suze) van der Poll

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    S.vanderPoll@uva.nl | T: 0205254578

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. T. (Tanja) Bouwman

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    T.Bouwman@uva.nl | T: 0205254575

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. A.P. (Arjen) Versloot

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    a.p.versloot@uva.nl | T: 0205256283

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. A. (Anders) Bay

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    A.Bay@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. C.E. (Lissan) Taal-Apelqvist

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    C.E.Taal-Apelqvist@uva.nl | T: 0205254480

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.M. (Astrid) Surmatz

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Duitse en Scandinavische talen & culturen

    A.M.Surmatz@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.A. (Juan) Garrido Ardila MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    J.A.GarridoArdila@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. S. (Shelley) Godsland

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    S.Godsland@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. O.J. (Otto) Zwartjes

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    O.J.Zwartjes@uva.nl | T: 0205254469

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M.D.C. (Carmen) Lie-Lahuerta

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    M.D.C.Lie-Lahuerta@uva.nl | T: 0205252281

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M.M.H. (Margriet) Muris

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    M.M.H.Muris@uva.nl | T: 0205254621

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. R. (Rebeca) Fernández Rodríguez

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    R.FernandezRodriguez@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. E. (Encarni) Sánchez Gala

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    E.SanchezGala@uva.nl | T: 0205254620

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A. (Anna) Escofet Vilá

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    A.EscofetVila@uva.nl | T: 0205254676

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I. (Irene) Villaescusa Illán MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    Literatuurwetenschap

    I.VillaescusaIllan@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.M. (Jeffrey) Pijpers

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    j.m.pijpers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. I.M. (Ieme) van der Poel

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    I.M.vanderPoel@uva.nl | T: 0031 20 525 2043

    Ga naar deze medewerker
  • mw. Y.J.C. (Yvonne) Vermijn

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    Y.J.C.Vermijn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. P.R.A. (Patricia) Llorens

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    p.r.a.llorens@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. M. (Matthijs) Engelberts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    M.Engelberts@uva.nl | T: 0205254483

    Ga naar deze medewerker