Medewerkers

Resultaten 61 - 80 van 8165

  • mw. dr. S.M. (Suzanne) Adema

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    S.M.Adema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Religiestudies

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W. (Wim) Admiraal

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    W.Admiraal@uva.nl | T: 0205257672

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P.W. (Pieter) Adriaans

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    P.W.Adriaans@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Universiteitsbibliotheek

    CD Bijzondere Collecties

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.A.P.A. (Rien) Aerts

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    m.a.p.a.aerts@vu.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F.J. (Funmilayo) Afolabi

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    F.J.Afolabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. H. (Hamideh) Afsarmanesh

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Informatics Institute

    H.Afsarmanesh@uva.nl | T: 0205257512

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. F.G. (Feargal) Agard MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Communicatie en marketing FGW

    f.g.agard@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. J.A. (Joost) Agelink van Rentergem Zandvliet

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Brain & Cognition

    J.A.Agelink@uva.nl | T: 0205256430

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.J. (Jane) Aggrey MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    J.J.Aggrey@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. O. (Orhan) Agirdag

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Educational Sciences

    O.Agirdag@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F.R. (Fariel) Agten

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Arbeidsrecht en socialezekerheidsrecht

    f.r.aliar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. T. (Tanja) Ahlin

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    t.ahlin2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S.B. (Safarina) Ahmad MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    S.B.Ahmad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A.N. (Ahmed) Ahmed

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Europese studies

    a.n.ahmed@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.U.T. (Usman) Ahmedani MPhil

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Europese studies

    M.U.T.Ahmedani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker