Medewerkers

Resultaten 8121 - 8140 van 8161

  • dhr. dr. M. (Marcelo) Zouain Pedroni

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Macro & International Economics

    M.Pedroni@uva.nl | T: 0205254198

    Ga naar deze medewerker
  • mw. T.M. (Tineke) Zoutendijk

    ACTA

    t.visser.zoutendijk@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A.U. (Astrid) Zoutkamp

    Arbo-, Milieu- en Veiligheidsdienst

    AMVD

    A.U.Zoutkamp@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R.L.J. (Rob) Zsom

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    R.L.J.Zsom@uva.nl | T: 0205256423

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.A. (Mike) Zuber MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis van de Hermetische filosofie en verwante stromingen

    M.A.Zuber@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. T. (Tim) Zuidberg

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    College Communcatiewetenschap

    t.zuidberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jeroen) Zuiddam MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    J.Zuiddam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jeroen) Zuiddam MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    J.Zuiddam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W.H. (Jelle) Zuidema

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ILLC

    W.H.Zuidema@uva.nl | T: 0205256340

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. F.J. (Frederik) Zuiderveen Borgesius

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instituut voor Informatierecht

    F.J.ZuiderveenBorgesius@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.M. (Adrienne) Zuiderweg

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    A.M.Zuiderweg@uva.nl | T: 0205254560

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P.W. (P.W.) Zuidhof

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Europese studies

    P.W.Zuidhof@uva.nl | T: 0205256129

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Ed) Zuidinga

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    E.Zuidinga@uva.nl | T: 0205255690

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. F.A. (Frank) Zuijdam MSc

    Bestuur en Bestuursstaf

    Academische Zaken

    F.A.Zuijdam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. T.L. (Titia) van Zuijen

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Onderwijsleerprocessen en Onderwijsleerproblemen (O&O)

    T.L.vanZuijen@uva.nl | T: 0205251273

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. J.J. (Juliette) van Zuijlen

    ICT Services

    Directie & Staf

    J.J.vanZuijlen@uva.nl | T: 0205252873

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. W.D. (Wouter) Zum Vörde Sive Vörding

    Facility Services

    Bureau Onderwijslogistiek

    W.D.ZumVordeSiveVording@uva.nl | T: 0205257575

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Anouk) Zuurmond MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Letterkunde

    A.Zuurmond@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A.G. (Annet) Zwaagstra

    ICT Services

    A.G.Zwaagstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. B. (Bob) van der Zwaan

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    B.vanderZwaan@uva.nl | T: 0205256455

    Ga naar deze medewerker