Medewerkers

Resultaten 161 - 180 van 7979

  • mw. dr. C. (Corina) Andone

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    C.Andone@uva.nl | T: 0205252528

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. P.A. (Paula) Andrade Da Silva Albuquerque

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    P.Albuquerque@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L. (Lucija) Andre MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Educational Sciences

    L.Andre@uva.nl | T: 0205258196

    Ga naar deze medewerker
  • mw. W. (Winifred) Andree Wiltens

    Facility Services

    W.AndreeWiltens@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A. (Apostolos) Andrikopoulos

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Globalising Culture and the Quest for Belonging

    A.Andrikopoulos@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. S.J. (Sible) Andringa

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.J.Andringa@uva.nl | T: 0205253818

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I. (Isadora) Angelini Frankenthal

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Leadership & Management

    i.angelinifrankenthal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Mustika) Anggraeni MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    M.Anggraeni@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.J.J. (Mark) van den Anker MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Corporate Communication

    M.J.J.vandenAnker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. L.J. (Laurens) Ankersmit

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Europees recht

    l.j.ankersmit@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L.K.A. (Anemoon) Ankum

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    L.K.A.Ankum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. mr. J.A. (Johan) Ankum

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    j.a.ankum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.J.C. (Mario) Annes

    Facility Services

    M.J.C.Annes@uva.nl | T: 0205255763

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. D.T. (Dionysios) Anninos

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ITF

    d.anninos@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nazish) Annum

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    n.annum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. F.C.J. (Fred) van Anrooij

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    F.C.J.vanAnrooij@uva.nl | T: 0205256355

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. K.A. (Konrad) Antczak

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Archeologie

    k.a.antczak2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. K. (Katrien) Antonio

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    K.Antonio@uva.nl | T: 0205255020

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.J.M. (Jacqueline) Antonissen

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    J.J.M.Antonissen@uva.nl | T: 0205252916

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nelda) Antonovaite MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    N.Antonovaite@uva.nl

    Ga naar deze medewerker