Medewerkers

Resultaten 1 - 30 van 500 (meer resultaten gevonden, verfijn uw zoekopdracht)

  • mw. drs. J.G.L. (Jacqueline) A-Tjak

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    J.G.L.A-Tjak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. P.P.G.M. (Patrick) van der Aa

    ICT Services

    Proces management en Servicedesk

    P.P.G.M.vanderAa@uva.nl | T: 0205258760

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W. (Wietze) van der Aa

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Entrepreneurship & Innovation

    w.vanderaa@uva.nl | T: 0205258620

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jelle) Aalbers MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    IHEF

    J.Aalbers@uva.nl | T: 0205257315

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. T. (Tom) Aalbers

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    T.Aalbers@uva.nl | T: 0205256641

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.P. (Suzanne) Aalberse

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.P.Aalberse@uva.nl | T: 0205254721

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. H. (Hillie) Aaldering

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Work and Organizational Psychology

    H.Aaldering@uva.nl | T: 0205257069

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L. (Loes) Aaldering MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Challenges to Democratic Representation

    L.Aaldering@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. M.C.G. (Maurice) Aalders

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    M.C.G.Aalders@uva.nl | T: 0205257656

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. R.M. (Ronald) Aalders

    ACTA

    r.aalders@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. L. (Lars) Aalsma MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    ITF

    L.Aalsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E.M. (Elvira) van Aalst

    Studentengezondheidszorg

    Bureau Studentenartsen

    E.M.vanAalst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.J.J. (Anna) Aalten

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Cultural Sociology

    A.J.J.Aalten@uva.nl | T: 0627222124

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.J. (Eric) Aangeenbrug

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    E.J.Aangeenbrug@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.V. (Jolien) van Aar

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Opvoeding, Opvoedingsondersteuning en Grondslagen (OOG)

    J.V.vanAar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. ing. P.J. (Petra) Aarnoutse

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    HIMS

    P.J.Aarnoutse@uva.nl | T: 0205256659

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. N.K. (Neil) Aaronson

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    N.K.Aaronson@uva.nl | T: 0205256810

    Ga naar deze medewerker
  • mw. ir. M.G.J. (Mariska) van den Aarsen

    Bestuur en Bestuursstaf

    Finance & Control

    m.g.j.vandenaarsen@uva.nl | T: 0205252379

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. I.H.A. (Irene) Aartman

    ACTA

    i.aartman@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I. (Inga) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Developmental Psychology

    I.Aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. M.N.C. (Noelle) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Corporate Communication

    M.N.C.Aarts@uva.nl | T: 0646325895

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.W.H. (Paul) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Transnational Configurations, Conflict and Governance

    P.W.H.Aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.J. (Pieter-Jan) Aartsen RI

    Bestuur en Bestuursstaf

    Strategie & Informatie

    P.J.Aartsen@uva.nl | T: 0205252832

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. W. (Willem) van Aartsen

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    W.vanAartsen@uva.nl | T: 0205255106

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Onderwijskunde (OWK)

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G.B. (Gebeyehu) Abate

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    G.B.Abate@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    B.Abatino@uva.nl | T: 0205256693

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E.G. (Ellen) Abbes

    Facility Services

    E.G.Abbes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    SILS

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Universiteitsbibliotheek

    Faculteitsbibliotheek FNWI - Wetenschappelijke informatiediensten

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar deze medewerker