Hoogleraren

Resultaten 1 - 50 van 110

  • dhr. prof. dr. E.O. (Enoch) Aboh

    Learnability

    E.O.Aboh@uva.nl | T: 0205253875

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Herinnering, geschiedenis en recht in relatie tot regimewisselingen (leerstoel in samenwerking met het NIOD Instituut voor Oorlogs,- Holocaust- en Genocidestudies)

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Moderne politieke geschiedenis van Nederland

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Nederlandse geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. J.A. (Arianne) Baggerman

    Geschiedenis van uitgeverij en boekhandel (bijzondere leerstoel vanwege de Dr. P.A. Tielestichting)

    j.a.baggerman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.M. (Michiel) Baud

    Latijns-Amerikaanse studies

    J.M.Baud@cedla.nl | T: 0205253245

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.A. (Jacob) van Belzen

    Godsdienstpsychologie

    J.A.vanBelzen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. K.J. (Klaas Jan) van den Berg

    Chemische aspecten van conservering en restauratie van cultureel erfgoed, in het bijzonder schilderkunst (leerstoel in samenwerking met de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed)

    K.J.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. F. (Franz) Berto

    Wijsbegeerte, in het bijzonder metafysica en geschiedenis van de filosofie

    F.Berto@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. A. (Arianna) Betti

    Taalfilosofie

    A.Betti@uva.nl | T: 0205254543

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. L.A. (Luiza) Bialasiewicz

    De internationale relaties van de Europese Unie (Jean Monnet leerstoel)

    L.A.Bialasiewicz@uva.nl | T: 0205252280

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R. (Robin) Boast

    Culturele informatiewetenschap

    R.Boast@uva.nl | T: 0205252980

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. L.W.M. (Rens) Bod

    Computationele en digitale geesteswetenschappen

    L.W.M.Bod@uva.nl | T: 0205256086

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.A. (Rutgerd) Boelens

    Political Ecology of Water in Latin America (bijzondere leerstoel vanwege de Stichting Internationaal Amerikanisten Congres)

    R.A.Boelens@cedla.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P.P.G. (Paul) Boersma

    Fonetische wetenschappen

    P.P.G.Boersma@uva.nl | T: 0205252385

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.M. (Beppie) van den Bogaerde

    Nederlandse Gebarentaal (leerstoel in samenwerking met de Hogeschool Utrecht)

    E.M.vandenBogaerde@uva.nl | T: 0650824110

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. M.R. (Maarten) van Bommel

    Natuurwetenschappelijke aspecten van conservering en restauratie van roerend cultureel erfgoed

    M.R.vanBommel@uva.nl | T: 0205254120

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.W. (René) Boomkens

    Algemene cultuurwetenschappen, in het bijzonder cultuurgeschiedenis en beschouwing

    R.W.Boomkens@uva.nl | T: 0205258022

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. A.F.W. (Lex) Bosman

    Geschiedenis van de bouwkunst

    A.F.W.Bosman@uva.nl | T: 0205253580

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J. (Jaap) Boter

    Boekhandel (bijzondere leerstoel vanwege de Koninklijke Nederlandse Boekverkopersbond)

    j.boter@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. C.A.M. (Carla) van Boxtel

    Vakdidactiek, in het bijzonder geschiedenisonderwijs

    C.A.M.vanBoxtel@uva.nl | T: 0205251597

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. M.W.M. (Michiel) van den Brekel

    Oncologie gerelateerde stem- en spraakstoornissen (leerstoel in samenwerking met het Nederlands Kanker Instituut)

    M.W.M.vandenBrekel@uva.nl | T: 0205254884

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.A. (Elizabeth) Buettner

    Moderne geschiedenis

    E.A.Buettner@uva.nl | T: 0205254488

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W.J. (Jan) Burgers

    Bronontsluiting en apparaat voor historisch onderzoek van de geschiedenis van Nederland (leerstoel in samenwerking met Huygens ING)

    J.W.J.Burgers@uva.nl | T: 0205254493

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. C.A.P. (Carrol) Clarkson

    Moderne letterkunde, in het bijzonder de Engelstalige

    C.A.P.Clarkson@uva.nl | T: 0205254635

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. N. (Nicole) Colin

    Duitse literatuurwetenschap en cultuur van de moderne tijd (leerstoel in samenwerking met het Duitsland Instituut Amsterdam)

    n.colin@uva.nl | T: 0205253700

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. K.H. (Karina) van Dalen-Oskam

    Computationele literatuurwetenschap (leerstoel in samenwerking met Huygens ING)

    K.H.vanDalen-Oskam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. M.J.P. (Mark) Deuze

    Mediastudies, in het bijzonder journalistiek

    M.J.P.Deuze@uva.nl | T: 0646579785

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H.O. (Huub) Dijstelbloem

    Filosofie van wetenschap en politiek (leerstoel in samenwerking met de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid)

    H.O.Dijstelbloem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. S.G.M. (Sven) Dupré

    Geschiedenis van kunst, wetenschap en techniek (leerstoel in samenwerking met de Universiteit Utrecht)

    S.G.M.Dupre@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J. (Jesper) Eidem

    Archeologie van West-Azië (leerstoel in samenwerking met het Nederlands Instituut voor het Nabije Oosten (NINO))

    J.Eidem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.G. (Rob) Erdmann

    Rijksmuseumleerstoel Conservering en restauratie, in het bijzonder computationele materiaalkunde (leerstoel in samenwerking met het Rijksmuseum)

    r.g.erdmann@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. G. (Giovanna) Fossati

    Filmerfgoed en digitale filmcultuur (leerstoel in samenwerking met EYE Filmmuseum)

    G.Fossati@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J. (Josef) Früchtl

    Filosofie van kunst en cultuur

    J.Fruchtl@uva.nl | T: 0205254529

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.H.G. (Jerzy) Gawronski

    Maritieme en urbane archeologie van de late middeleeuwen en de vroegmoderne periode, in het bijzonder de stad Amsterdam (leerstoel in samenwerking met Monumenten & Archeologie Gemeente Amsterdam)

    J.H.G.Gawronski@uva.nl | T: 0205255314

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. G. (Guy) Geltner

    Middeleeuwse geschiedenis

    g.geltner@uva.nl | T: 0205254662

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.M.P. (Lia) van Gemert

    Historische Nederlandse letterkunde

    E.M.P.vanGemert@uva.nl | T: 0205254574

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. M. (Marijke) Gnade

    Archeologie van de pre-Romeinse culturen in centraal Italië (bijzondere leerstoel vanwege de Allard Pierson Stichting)

    M.Gnade@uva.nl | T: 0205252562

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. F. (Federico) Gobbo

    Interlinguïstiek en Esperanto (bijzondere leerstoel vanwege de vereniging Universala Esperanto-Asocio)

    F.Gobbo@uva.nl | T: 0205254884

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. S. (Shelley) Godsland

    Spaanse en Latijns-Amerikaanse letterkunde

    S.Godsland@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. F. (Frans) Grijzenhout

    Kunstgeschiedenis van de nieuwere tijd

    F.Grijzenhout@uva.nl | T: 0205252050

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. W.J. (Wouter) Hanegraaff

    Geschiedenis van de hermetische filosofie en verwante stromingen

    W.J.Hanegraaff@uva.nl | T: 0205253570

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.J.M. (Joost) Hazenbos

    Hettitisch en de verwante Anatolische talen en culturen alsmede de geschiedenis van Anatolië in de preklassieke periode (bijzondere leerstoel vanwege de Allard Pierson Stichting)

    J.J.M.Hazenbos@uva.nl | T: 0205252545

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.A. (Emily) Hemelrijk

    Oude geschiedenis

    E.A.Hemelrijk@uva.nl | T: 0205252583

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E. (Ella) Hendriks

    Conservering en restauratie

    E.Hendriks@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P.C. (Kees) Hengeveld

    Algemene taalwetenschap, in het bijzonder de theoretische linguïstiek

    P.C.Hengeveld@uva.nl | T: 0205253854

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W. (Jan Willem) van Henten

    Religiewetenschappen, in het bijzonder Jodendom en christendom in de oudheid

    J.W.vanHenten@uva.nl | T: 0205252010

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. C.M.J.M. (Charles) van den Heuvel

    Digitale methoden en geschiedwetenschappen, i.h.b. de geschiedenis van kennis- en informatiewetenschappen (leerstoel in samenwerking met Huygens ING)

    C.M.J.M.vandenHeuvel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H.J. (Henkjan) Honing

    Muziekcognitie

    H.J.Honing@uva.nl | T: 0205254698

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. A.C.J. (Aafke) Hulk

    Franse taalkunde

    a.c.j.hulk@uva.nl

    Ga naar deze medewerker