Medewerkers Geschiedenis

Resultaten 1 - 20 van 122

  • mw. prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Herinnering, geschiedenis en recht in relatie tot regimewisselingen (leerstoel in samenwerking met het NIOD Instituut voor Oorlogs,- Holocaust- en Genocidestudies)

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Moderne politieke geschiedenis van Nederland

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Nederlandse geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. (Nienke) Altena MA

    N.Altena@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H. (Hermanus) Amersfoort

    Emeritus Militaire geschiedenis en algemene strategie (leerstoel in samenwerking met Faculteit Militaire Wetenschappen / Nederlandse Defensie Academie)

    H.Amersfoort@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. R.M. (Rosanne) Baars MA

    R.M.Baars@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. B.R. (Bas) von Benda-Beckmann

    B.R.vonBenda-Beckmann@uva.nl | T: 0205254464

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.M.C. (Josephine) van den Bent MA

    Middeleeuwse geschiedenis

    J.M.C.vandenBent@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. K.C. (Karel) Berkhoff

    Nieuwste geschiedenis

    K.C.Berkhoff@uva.nl | T: 0205233807

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.J.C. (Martinus) van Beurden MA

    M.J.C.vanBeurden@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. E.F. (Eduardus) van de Bilt

    Amerikanistiek

    E.F.vandeBilt@uva.nl | T: 0205254372

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. G.H. (George) Blaustein

    Amerikanistiek

    G.H.Blaustein@uva.nl | T: 0205252269

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mathijs) Boom MA

    m.boom@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. C.P. (Caren) van den Boomgaard

    C.P.vandenBoomgaard@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. T.B. (Thijs) Bouwknegt

    Assistant Professor, Holocaust and Genocide Studies

    T.B.Bouwknegt@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. C.A.M. (Carla) van Boxtel

    Vakdidactiek, in het bijzonder geschiedenisonderwijs

    C.A.M.vanBoxtel@uva.nl | T: 0205251597

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. J.L.M. (Jan) Brauer

    J.L.M.Brauer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. S.C.J.R. (Sebastiaan) Broere MA

    s.c.j.r.broere@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. E.A. (Elizabeth) Buettner

    Moderne geschiedenis

    E.A.Buettner@uva.nl | T: 0205254488

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.W.J. (Jan) Burgers

    Bronontsluiting en apparaat voor historisch onderzoek van de geschiedenis van Nederland (leerstoel in samenwerking met Huygens ING)

    J.W.J.Burgers@uva.nl | T: 0205254493

    Ga naar deze medewerker