Search staff members

Results 1 - 50 of 55

  • Ms H.G. (Elles) Baaijens

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    H.G.Baaijens@uva.nl | T: 0205255146

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.W. (Wanda) Bade

    Communications Office

    Redactie & Content

    C.W.Bade@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.E. (Peter) van den Berg

    Communications Office

    p.e.vandenberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.M. (Regien) Bloch

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    R.M.Bloch@uva.nl | T: 0205252567

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.R. (Corina) de Boer

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    c.r.deboer@uva.nl | T: 0205252248

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.J.H. (Mirjam) Boers

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    M.J.H.Boers@uva.nl | T: 0205253595

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.N. (Sacha) Both

    Communications Office

    Staf bC

    S.N.Both@uva.nl | T: 0205256443

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.E. (Elien) ten Broeke

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    E.E.tenBroeke@uva.nl | T: 0205252590

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marije) Bus

    Communications Office

    Staf bC

    M.Bus@uva.nl | T: 0205252929

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M. (Lynn) van Calmthout MSc

    Communications Office

    L.M.vanCalmthout@uva.nl | T: 0205254312

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S.J.F. (Sander) Crombach

    Communications Office

    Redactie & Content

    s.j.f.crombach@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Milou) Dasselaar

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    M.Dasselaar@uva.nl | T: 0205254693

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Annelies) van Dijk

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    A.vanDijk@uva.nl | T: 0205253045

    Ga naar deze medewerker
  • drs. ing. A.S. (Ari) Dijkshoorn

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    A.S.Dijkshoorn@uva.nl | T: 0205255863

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D.J. (Denise) van Dorp MA

    Communications Office

    Redactie & Content

    D.J.vanDorp@uva.nl | T: 0205255072

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.M. (Ton) Dujardin

    Communications Office

    A.M.Dujardin@uva.nl | T: 0205252805

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Laura) Erdtsieck

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    L.Erdtsieck@uva.nl | T: 0205253193

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.M. (Nina May) Fokkens

    Communications Office

    n.m.fokkens@uva.nl | T: 0205251521

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.H.M. (Stefanie) van Gelderen MSc

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    S.H.M.vanGelderen@uva.nl | T: 0205253314

    Ga naar deze medewerker
  • Mr D.J.R. (Dirk) Gillissen

    Communications Office

    Redactie & Content

    D.J.R.Gillissen@uva.nl | T: 0205255135

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.L. (Ralph) de Groot

    Communications Office

    r.l.degroot@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.N. (Claudia) Hageman

    Communications Office

    Redactie & Content

    C.N.Hageman@uva.nl | T: 0205256062

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Melanie) Haije

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    M.Haije@uva.nl | T: 0205253148

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sanne) van Hees

    Communications Office

    S.vanHees@uva.nl | T: 0615024998

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F. (Floor) van der Heijden MA

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    f.vanderheijden@uva.nl | T: 0205253926

    Ga naar deze medewerker
  • Mr G. (Gijs) van Horn

    Communications Office

    g.vanhorn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.D. (Lotte) Huizenga

    Communications Office

    l.d.huizenga@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C. (Cindy) Iseli MA

    Communications Office

    C.Iseli@uva.nl | T: 0205254589

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K. (Kim) Janssen MSc

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    K.Janssen@uva.nl | T: 0205252635

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K.C.A. (Kim-Lan) Jong Baw MA

    Communications Office

    k.c.a.jongbaw@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F. (Feike) Keur

    Communications Office

    Redactie & Content

    F.Keur@uva.nl | T: 0205256135

    Ga naar deze medewerker
  • Mr N.J. (Niels) Klein

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    n.j.klein@uva.nl | T: 0205252946

    Ga naar deze medewerker
  • Mr C. (Christiaan) Konings MSc

    Alumni Office and Amsterdam University Fund

    Communications Office

    C.Konings@uva.nl | T: 0205256105

    Ga naar deze medewerker
  • drs. N.A. (Anne) Kooy

    Communications Office

    Staf bC

    N.A.Kooy@uva.nl | T: 0205253514

    Ga naar deze medewerker
  • drs. I. (Irene) Kraal

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    I.Kraal@uva.nl | T: 0205252664

    Ga naar deze medewerker
  • drs. Y. (Yasha) Lange

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    Y.Lange@uva.nl | T: 0205254956

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lisa) Maier MA

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    L.Maier@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr B.J. (Bart) Manders

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    B.J.Manders@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.M. (Anne-marie) van Meerveld

    Communications Office

    Marketingcommunicatie en projectleiding

    A.M.vanMeerveld@uva.nl | T: 0205254341

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.C.A. (Henriette) van Oosterzee

    Communications Office

    Staf bC

    H.C.A.vanOosterzee@uva.nl | T: 0205252685

    Ga naar deze medewerker
  • Mr K. (Koos) Postma MA

    Communications Office

    Redactie & Content

    K.Postma@uva.nl | T: 0205252542

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.P.S. (Johan) Rheeder MA

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    J.P.S.Rheeder@uva.nl | T: 0205253591

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.I. (Liesbeth) Robinson- Hasewinkel

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    L.I.Hasewinkel@uva.nl | T: 0205252690

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Michel) Rodrigues

    Communications Office

    M.Rodrigues@uva.nl | T: 0205253088

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.T. (Cindy) Rouwhorst

    Communications Office

    Staf bC

    C.T.Rouwhorst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.J. (Sarah) Simpson

    Communications Office

    Redactie & Content

    S.J.Simpson@uva.nl | T: 0205253182

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Mendel) Stecher

    Communications Office

    Redactie & Content

    M.Stecher@uva.nl | T: 0205257103

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J.L. (Joost) van Tilburg

    Communications Office

    Corporate Communicatie

    J.L.vanTilburg@uva.nl | T: 0205252681

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.S.M. (Nathalie) Tsang MA

    Communications Office

    Voorlichtingsevenementen & Congressen

    N.S.M.Tsang@uva.nl | T: 0205252642

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.J. (Liesbeth) Ulijn

    Communications Office

    l.j.ulijn@uva.nl | T: 0628504564

    Ga naar deze medewerker