Search staff members

Results 1 - 50 of 258

  • drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Library of the UvA

    Faculteitsbibliotheek FNWI

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Library of the UvA

    CD Bijzondere Collecties

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Alise) Akimova

    Library of the UvA

    A.Akimova@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D.B. (Dyoke) van Assum

    Library of the UvA

    Faculteitsbibliotheek FNWI

    D.B.vanAssum@uva.nl | T: 0205256356

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Jelle) Baars

    Library of the UvA

    J.Baars@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.J. (Sonja) Babaubun

    Library of the UvA

    CD Universiteitsbibliotheek

    S.J.Babaubun@uva.nl | T: 0610897965

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.R. (Nina) Babutsidze

    Library of the UvA

    N.R.Babutsidze@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.B.M. (Rene) de Bakker

    Library of the UvA

    Metadata

    R.B.M.deBakker@uva.nl | T: 0205252368

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F. (Floortje) Bakkeren

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    f.bakkeren@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.C. (Astrid) Balsem

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    A.C.Balsem@uva.nl | T: 0205252003

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Erik) Bastiaanse

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    E.Bastiaanse@uva.nl | T: 0205252474

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J. (Jasper) Bedaux

    Library of the UvA

    Digitaal Productiecentrum

    J.Bedaux@uva.nl | T: 0205252343

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R. (René) van Beek

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    R.vanBeek@uva.nl | T: 0205252540

    Ga naar deze medewerker
  • drs. T. (Tom) van der Beek

    Library of the UvA

    Leiding en stafbureau Verwerving en Ontsluiting

    T.vanderBeek@uva.nl | T: 0205252442

    Ga naar deze medewerker
  • drs. P.E.L.P.M. (Patrick) Beekveldt

    Library of the UvA

    Studiecentra

    P.E.L.P.M.Beekveldt@uva.nl | T: 0205254762

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sanne) Benjamin

    Library of the UvA

    Board and Staff UB

    S.Benjamin@uva.nl | T: 0205252310

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.J.R.L. (Mirjam) van den Bercken

    Library of the UvA

    Afdeling Depots en Documentleveringen

    M.J.R.L.vandenBercken@uva.nl | T: 0205252324

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.L. (Tuja) van den Berg

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    G.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205257300

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.A. (Brenda) Bernard

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    b.a.bernard@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.B. (Jeroen) Bieshaar

    Library of the UvA

    J.B.Bieshaar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.P. (Emma) Binnendijk

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    E.P.Binnendijk@uva.nl | T: 0205252896

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.M. (Jip) Binsbergen

    Library of the UvA

    E.M.Binsbergen@uva.nl | T: 0205256611

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E. (Esther) Boeles

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    e.boeles@uva.nl | T: 0205253576

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.J. (Rachel) Boertjens

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    R.J.Boertjens@uva.nl | T: 0205252337

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Ana) Bojic

    Library of the UvA

    Acquisitie

    A.Bojic@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W.H.C. (Wout) Borst

    Library of the UvA

    Board and Staff UB

    W.H.C.Borst@uva.nl | T: 0205252537

    Ga naar deze medewerker
  • Ms P.A.M. (Paulien) Bosch

    Library of the UvA

    Faculteitsbibliotheek FEB

    P.A.M.Bosch@uva.nl | T: 0205257334

    Ga naar deze medewerker
  • ing. M. (Mohamed) Bouissaghouane

    Library of the UvA

    Digitaal Productiecentrum

    M.Bouissaghouane@uva.nl | T: 0205252296

    Ga naar deze medewerker
  • drs. N. (Nick) Boxem MSc

    Library of the UvA

    Board and Staff UB

    n.boxem@uva.nl | T: 0205253416

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.K. (Martin) Brandsma

    Library of the UvA

    Afdeling Depots en Documentleveringen

    M.K.Brandsma@uva.nl | T: 0205663785

    Ga naar deze medewerker
  • drs. ing. R. (Renze) Brandsma

    Library of the UvA

    Leiding Digitale Diensten

    R.Brandsma@uva.nl | T: 0205252165

    Ga naar deze medewerker
  • Mr H.J.E. (Jeroen) Brandt

    Library of the UvA

    Documentlevering

    H.J.E.Brandt@uva.nl | T: 0205256058

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E. (Noor) Breuning

    Library of the UvA

    Afdeling Informatiecentrum

    E.Breuning@uva.nl | T: 0205253794

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y.B. (Yolande) Brockotter

    Library of the UvA

    University Library

    Y.B.Brockotter@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. Bruinekreeft

    Library of the UvA

    Acquisitie

    M.Bruinekreeft@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.A. (Ton) Bruins

    Library of the UvA

    Documentlevering

    A.A.Bruins@uva.nl | T: 0205253339

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.A.T. (Marion) van Brunschot

    Library of the UvA

    Leiding en stafbureau Verwerving en Ontsluiting

    M.A.T.vanBrunschot@uva.nl | T: 0205252346

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.J. (Martine) van den Burg

    Library of the UvA

    Afdeling Informatiecentrum

    M.J.vandenBurg@uva.nl | T: 0205253768

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D.W.P. (Diederik) Burgersdijk

    Library of the UvA

    Sector Allard Pierson Museum

    D.W.P.Burgersdijk@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms I.A.M. (Ida) Burrett- Doodeman

    Library of the UvA

    Acquisitie

    I.A.M.Burrett-Doodeman@uva.nl | T: 0205252341

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.H. (Pieter) Buursen

    Library of the UvA

    Bedrijfsvoering

    p.h.buursen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. (Rachel) Cilia Werdmölder MA

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    R.Cilia@uva.nl | T: 0205252337

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.J. (Marga) Coesel-Wouda

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    m.j.coesel-wouda@uva.nl | T: 0205256616

    Ga naar deze medewerker
  • Mr L. (Luca) Colotta

    Library of the UvA

    Campusdienst binnenstad

    L.Colotta@uva.nl | T: 0205254860

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.A. (Lisanne) Corpel

    Library of the UvA

    Studiecentra

    L.A.Corpel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.J. (Cecile) Dekker

    Library of the UvA

    C.J.Dekker@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.J. (Cecile) Dekker

    Library of the UvA

    C.J.Dekker@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • drs. H.E. (Hadewijch) Dekker

    Library of the UvA

    Leiding en stafbureau Verwerving en Ontsluiting

    H.E.Dekker@uva.nl | T: 0205252407

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.E.L. (Barbara) Delchot

    Library of the UvA

    B.E.L.Delchot@uva.nl | T: 0205252333

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.G.H.M. (Claudine) Derrez

    Library of the UvA

    CD Universiteitsbibliotheek

    C.G.H.M.Derrez@uva.nl | T: 0205254555

    Ga naar deze medewerker