Search staff members

Results 7701 - 7750 of 8218

  • prof. mr. P.J. (Peter) Wattel

    Faculty of Law

    Tax Law

    P.J.Wattel@uva.nl | T: 0205253218

    Ga naar deze medewerker
  • ir. A.C. (Alix) Wattjes

    Faculty of Science

    A.C.Wattjes@uva.nl | T: 0205255009

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.L. (Anna) Watts

    Faculty of Science

    Anton Pannekoek Institute of Astronomy

    A.L.Watts@uva.nl | T: 0205258495

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.M. (Robert) Weaver LLM

    Faculty of Law

    PPLE

    R.M.Weaver@uva.nl | T: 0205259110

    Ga naar deze medewerker
  • Mr B.B.M. (Blaise) Weber MSc

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    B.B.M.Weber@uva.nl | T: 0205257943

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. D.M. (Dennis) Weber

    Faculty of Law

    Tax Law

    D.M.Weber@uva.nl | T: 0205253218

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lina) Weber MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    L.Weber@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. (Robin) van Wechem MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    WP Groep: Docenten Politicologie

    R.vanWechem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. C.V. (Claire) Weeda

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    c.v.weeda@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.H.J. (Julienne) Weegels MA

    Faculty of Humanities

    CEDLA

    j.h.j.weegels@cedla.nl | T: 0205253247

    Ga naar deze medewerker
  • prof. mr. S. (Stef) van Weeghel

    Faculty of Law

    Tax Law

    S.vanWeeghel@uva.nl | T: 0205253211

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.B.M. (Ana) Weeink

    Care Institute Dentistry

    a.b.m.weeink@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Josh) Weeks

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Engelse taal en cultuur

    j.weeks@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. B.J. (Bas) ter Weel

    Faculty of Economics and Business

    Section Microeconomics

    B.J.terWeel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.P.M. (Berend) Weel

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    B.P.M.Weel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Joyce) Weeland

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Forensic Child and Youth Care

    J.Weeland@uva.nl | T: 0205251593

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J.J. (Joël) van der Weele

    Faculty of Economics and Business

    Section Microeconomics

    J.J.vanderWeele@uva.nl | T: 0205254252

    Ga naar deze medewerker
  • Mr T.S. (Thomas) Weelinck BSc

    Faculty of Economics and Business

    Section Quantitative Economics

    t.s.weelinck@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D.J.M. (David) Weenink

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    D.J.M.Weenink@uva.nl | T: 0205252187

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Don) Weenink

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Cultural Sociology

    D.Weenink@uva.nl | T: 0618220936

    Ga naar deze medewerker
  • drs. ing. F.J. (Erik) Weenink

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    F.J.Weenink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K. (Kasja) Weenink

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Corporate Communication

    K.Weenink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C. (Chris) de Weerd MSc

    Faculty of Science

    Van der Waals-Zeeman Instituut

    C.deWeerd@uva.nl | T: 0205255644

    Ga naar deze medewerker
  • mr. H.F. (Hedwig) van der Weerd-van Joolingen

    Faculty of Law

    Tax Law

    H.F.vanderWeerd-vanJoolingen@uva.nl | T: 0205253459

    Ga naar deze medewerker
  • ing. L. (Laura) van Weeren

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    L.vanWeeren@uva.nl | T: 0205257787

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. F.P. (Fred) Weerman

    Executive Staff

    Decanen

    F.P.Weerman@uva.nl | T: 0205253068

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K.M. (Kelly) Weerman

    Faculty of Science

    College of Science

    k.m.weerman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. C.G. (Chris) van Weert

    Faculty of Science

    ITF

    C.G.vanWeert@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Prof. J.C.M. (Julia) van Weert

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Persuasive Communication

    J.C.M.vanWeert@uva.nl | T: 0205252091

    Ga naar deze medewerker
  • Mr D. (Ditmer) Weertman

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    D.Weertman@uva.nl | T: 0205252105

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.L.G.M. (Lucas) van Wees MBA

    Executive Staff

    Personeel en Organisatie

    L.L.G.M.vanWees@uva.nl | T: 0205251306

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.D.A. (Carlos) Weesmaes RA

    Faculty of Economics and Business

    C.D.A.Weesmaes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W.J. (Wouter) van de Weg

    w.j.vandeweg2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. G.H. (Gerard) Wegdam

    Faculty of Science

    Van der Waals-Zeeman Instituut

    G.H.Wegdam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E.M. (Ewelina) Weglarz- Tomczak

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    E.M.Weglarz-Tomczak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.M. Wehl

    j.wehl@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W. (Bill) Wei

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    w.wei@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K. (Karen) van der Weiden

    Faculty of Law

    Amsterdam College of Law

    k.vanderweiden@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. N.M. Weightman

    N.M.WEIGHTMAN@ACTA.NL

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.N. (Andrea) Weihrauch

    Faculty of Economics and Business

    Section International Strategy & Marketing

    A.N.Weihrauch@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr B.J. (Bastiaan) van der Weij MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Muziekwetenschap

    B.J.vanderWeij@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.G. (Hans) van der Weij

    Faculty of Law

    Library FdR

    J.G.vanderWeij@uva.nl | T: 0205253843

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J.F. (John) Weijde

    ICT Services

    J.F.Weijde@uva.nl | T: 0205256072

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. G.A. (Fridus) van der Weijden

    g.vd.weijden@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Daphne) van Weijen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Developmental Disorders and Special Education

    D.vanWeijen@uva.nl | T: 0205256252

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.A.F. (Roxane) Weijenberg

    R.A.F.WEIJENBERG@VU.NL

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. (Ineke) Weijer

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    R.Weijer@uva.nl | T: 0205256454

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.L.S. (Julia) de Weijer

    Faculty of Law

    Dep. Public Law

    j.l.s.deweijer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F.P.G. (Erik) Weijers

    Executive Staff

    Academische Zaken

    F.P.G.Weijers@uva.nl | T: 0205253078

    Ga naar deze medewerker