Search staff members

Results 301 - 350 of 8190

  • prof. dr. J.C.M. (Jos) Baeten

    Faculty of Science

    ILLC

    J.C.M.Baeten@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.A. (Arianne) Baggerman

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Algemene Cultuurwetenschappen

    j.a.baggerman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Anna) Baglai MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    A.Baglai@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.E.K. (Aira) Bagmeijer

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    A.E.K.Bagmeijer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.L. (Asmamaw) Bahir

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Political Sociology: Power, Place and Difference

    a.l.bahir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Shaotao) Bai MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    S.Bai@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.L.M. (Lambert) Baij

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    C.L.M.Baij@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr H. (Huub) Baija

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    H.Baija@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. M.H.M. (Marlies) Baijer

    Faculty of Law

    Tax Law

    M.H.M.Baijer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E. (Evelyne) Baillergeau

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Political Sociology: Power, Place and Difference

    E.Baillergeau@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. ir. F.A. (Sander) Bais

    Faculty of Science

    ITF

    F.A.Bais@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr I. (Islam) Bajrami MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    College Communcatiewetenschap

    i.bajrami@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. A.E. (Anne) Baker

    Faculty of Humanities

    A.E.Baker@uva.nl | T: 0205253853

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.D. Bakker

    a.bakker@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A. (Arno) Bakker

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    A.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.N. (Bert) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Political Communication & Journalism

    B.N.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.H. (Bert) Bakker

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    B.Bakker@uva.nl | T: 0205255680

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Dik) Bakker

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    D.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. D.R. (Dirk) Bakker

    d.bakker@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.M. (Edwin) Bakker

    Faculty of Law

    Amsterdam College of Law

    e.m.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. F. (Frank) Bakker

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    F.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.C. (Gerda) Bakker

    AMC Occupational Health and Safety Service

    AMVD

    G.C.Bakker@uva.nl | T: 0205256210

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H.J. (Huib) Bakker

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    H.J.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.T. (Ineke) de Bakker

    Faculty of Humanities

    Dep. for Dutch as a second Language

    R.T.deBakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.K. (Jan) Bakker MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Archeologie

    J.K.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Johanna) Bakker MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Forensic Child and Youth Care

    j.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. L.G.H. (Laurens) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Moving Matters: People, Goods, Power and Ideas

    l.g.h.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lilian) Bakker

    Faculty of Humanities

    secr.nrl-fgw@uva.nl | T: 0205253391

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M.S. (Lottie) Bakker BA

    Faculty of Science

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    l.m.s.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marieke) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    WP Groep: Docenten Politicologie

    M.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marleen) Bakker BSc

    Faculty of Law

    Faculty Office FdR

    m.bakker2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.P. (Mathieu) de Bakker

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    M.P.deBakker@uva.nl | T: 0205252582

    Ga naar deze medewerker
  • ing. M.C. (Mattijs) Bakker

    Faculty of Science

    M.C.Bakker@uva.nl | T: 0205256536

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.I. (Mirjam) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Political Science

    m.i.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.B.M. (Rene) de Bakker

    Library of the UvA

    Metadata

    R.B.M.deBakker@uva.nl | T: 0205252368

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.J. (Robert Jan) Bakker

    Facility Services

    R.J.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.C. (Suzanne) de Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Corporate Communication

    s.c.debakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. mr. A. (Angelique) Bakker-Pieper

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Work and Organizational Psychology

    A.Bakker-Pieper@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F. (Floortje) Bakkeren

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    f.bakkeren@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.P. (Renee) Bakkerus

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    R.P.Bakkerus@uva.nl | T: 0205253501

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.Z. (Amisah) Bakuri

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Globalising Culture and the Quest for Belonging

    A.Z.Bakuri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. M.G. (Maria) Bal

    Faculty of Humanities

    M.G.Bal@uva.nl | T: 0205253885

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Seycan) Bal

    Administration Centre

    Financial administration

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S. (Sruti) Bala

    Faculty of Humanities

    Theatre Studies

    S.Bala@uva.nl | T: 0205254785

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Selcuk) Balamir

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    s.balamir2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Sel├žuk) Balamir MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    S.Balamir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.A. (Sansia) Balanco

    ICT Services

    S.A.Balanco@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E.A. (Elio) Baldi

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    E.A.Baldi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.A.M.B. (Minou) van Balen

    Faculty of Humanities

    M.A.M.B.vanBalen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.G.F. (Jesse) Balentina

    Library of the UvA

    Bedrijfsvoering

    j.g.f.balentina@uva.nl

    Ga naar deze medewerker