Search staff members

Results 301 - 350 of 8123

  • Ms J. (Juliet) Baines MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    J.Baines@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. ir. F.A. (Sander) Bais

    Faculty of Science

    ITF

    F.A.Bais@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr I. (Islam) Bajrami

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    College Communcatiewetenschap

    i.bajrami@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. A.E. (Anne) Baker

    Faculty of Humanities

    A.E.Baker@uva.nl | T: 0205253853

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Jasmina) Bakic PhD

    Faculty of Law

    PPLE

    J.Bakic@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.D. Bakker

    a.bakker@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.H. (Bert) Bakker

    Faculty of Science

    HIMS

    B.Bakker@uva.nl | T: 0205255680

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.N. (Bert) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Political Communication & Journalism

    B.N.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Dik) Bakker

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    D.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. D.R. (Dirk) Bakker

    d.bakker@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F.W. (F.W.) Bakker

    Faculty of Humanities

    Dep. for Dutch as a second Language

    F.W.Bakker@uva.nl | T: 0205254634

    Ga naar deze medewerker
  • mr. F. (Frank) Bakker

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    F.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.C. (Gerda) Bakker

    AMC Occupational Health and Safety Service

    AMVD

    G.C.Bakker@uva.nl | T: 0205256210

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H.J. (Huib) Bakker

    Faculty of Science

    HIMS

    H.J.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.T. (Ineke) de Bakker

    Faculty of Humanities

    Dep. for Dutch as a second Language

    R.T.deBakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.K. (Jan) Bakker MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Archeologie

    J.K.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Johanna) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Powl : Forensic child and youth care

    J.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Johanna) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Powl : Forensic child and youth care

    Powl Docenten OWI/UPvA

    J.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. L.G.H. (Laurens) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Moving Matters: People, Goods, Power and Ideas

    l.g.h.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lilian) Bakker

    Faculty of Humanities

    secr.nrl-fgw@uva.nl | T: 0205253391

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marieke) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    WP Groep: Docenten Politicologie

    M.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marieke) Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    WP Groep: Docenten Politicologie

    M.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.P. (Mathieu) de Bakker

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    M.P.deBakker@uva.nl | T: 0205252582

    Ga naar deze medewerker
  • ing. M.C. (Mattijs) Bakker

    Faculty of Science

    M.C.Bakker@uva.nl | T: 0205256536

    Ga naar deze medewerker
  • drs. P.E. (Paulien) Bakker

    Faculty of Humanities

    Bureau departement MS

    P.E.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.M. (Peter) Bakker

    ICT Services

    P.M.Bakker@uva.nl | T: 0205252212

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.B.M. (Rene) de Bakker

    Library of the UvA

    Afdeling Catalogisering

    R.B.M.deBakker@uva.nl | T: 0205252368

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.J. (Robbert) Bakker

    Facility Services

    Facility Management

    R.J.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Steijn) Bakker

    Faculty of Law

    Amsterdam College of Law

    s.bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.C. (Suzanne) de Bakker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Corporate Communication

    s.c.debakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. mr. A. (Angelique) Bakker-Pieper

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Work and Organizational Psychology

    A.Bakker-Pieper@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F. (Floortje) Bakkeren

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    f.bakkeren@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.P. (Renee) Bakkerus

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    R.P.Bakkerus@uva.nl | T: 0205253501

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.Z. (Amisah) Bakuri

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Globalising Culture and the Quest for Belonging

    A.Z.Bakuri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. M.G. (Maria) Bal

    Faculty of Humanities

    M.G.Bal@uva.nl | T: 0205253885

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Seycan) Bal

    Administration Centre

    Financial administration

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S. (Sruti) Bala

    Faculty of Humanities

    Theatre Studies

    S.Bala@uva.nl | T: 0205254785

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Selçuk) Balamir MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    S.Balamir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.A. (Sansia) Balanco

    ICT Services

    Service management en Functioneel beheer

    S.A.Balanco@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lucia) Baldauf BSc

    Faculty of Science

    Van der Waals-Zeeman Instituut

    L.Baldauf@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E.A. (Elio) Baldi MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    E.A.Baldi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.A.M.B. (Minou) van Balen

    Faculty of Humanities

    M.A.M.B.vanBalen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sophie) van Balen MA

    Faculty of Humanities

    Departement Wijsbegeerte

    Capaciteitsgroep Philosophy and Public Affairs

    S.vanBalen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Stella) Balikçi

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Human Geography, Planning & International Development Studies

    S.Balikci@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.C. (Astrid) Balsem

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    A.C.Balsem@uva.nl | T: 0205252003

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A. (Alexandru) Baltag

    Faculty of Science

    ILLC

    A.Baltag@uva.nl | T: 0205256925

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.J.T. (Leonie) Balter

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Clinical Psychology

    l.j.t.balter@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marina) Ban

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    M.Ban@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E.A. (Anne) Bannink

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Engelse taal en cultuur

    E.A.Bannink@uva.nl | T: 0205253053

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.L. (Racquelle) Bannink

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Academische Zaken FMG

    S.L.Bannink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker