Staff

Results 1 - 20 of 8309

  • dr. E.A. (Eric) de Haard

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.A.deHaard@uva.nl | T: 0205255057

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.E.A. (Eveline) Citron-Schlatmann

    Faculty of Humanities

    Bureau departement TL

    E.Citron@uva.nl | T: 0205253083

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. W.G. (Willem) Weststeijn

    Faculty of Humanities

    W.G.Weststeijn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Magda) van Duijkeren-Hrabova

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    M.vanDuijkeren-Hrabova@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.A. (Adriaan) Barentsen

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    A.A.Barentsen@uva.nl | T: 0205253085

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E.R.G. (Eric) Metz

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.R.G.Metz@uva.nl | T: 0205254630

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R. (Lutz) Lucic

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    R.Lucic@uva.nl | T: 0205253813

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.D. (Elzbieta) Niemczuk - Weiss

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.D.Niemczuk-Weiss@uva.nl | T: 0205253812

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Natalia) Iancheeva MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    N.Iancheeva@uva.nl | T: 0205253813

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.J. (Arent) van Nieukerken

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    A.J.vanNieukerken@uva.nl | T: 0205253812

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.M. (Rene) Genis

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    R.M.Genis@uva.nl | T: 0205254638

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J. (Janneke) Kalsbeek

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    J.Kalsbeek@uva.nl | T: 0205253085

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E. (Ellen) Bojanic-Haarsma

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.Bojanic-Haarsma@uva.nl | T: 0205253085

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J.M. (Jenny) Stelleman

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    J.M.Stelleman@uva.nl | T: 0205253816

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.V. (Alla) Peeters-Podgaevskaja

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    A.V.Peeters-Podgaevskaja@uva.nl | T: 0205253084

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. E. (Ellen) Rutten

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    E.Rutten1@uva.nl | T: 0205255518

    Ga naar deze medewerker
  • dr. P.L. (Philip) Westbroek

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Slavische talen en culturen

    P.L.Westbroek@uva.nl | T: 0205253898

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C. (Charlotte) Lagerberg-Luijten

    Faculty of Humanities

    German and Scandinavian Languages & Cultures

    C.Lagerberg-Luijten@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. A. (Arend) Quak

    Faculty of Humanities

    German and Scandinavian Languages & Cultures

    A.Quak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H.A. (Henk) van der Liet

    Faculty of Humanities

    German and Scandinavian Languages & Cultures

    H.A.vanderLiet@uva.nl | T: 0205254664

    Ga naar deze medewerker