Staff

Results 1 - 20 of 104

  • Ms C.K. (Chantal) Amatoeloes

    Administration Centre

    Student Administration

    C.Amatoeloes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.C.M. (Joke) van Andel

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    J.C.M.vanAndel@uva.nl | T: 0205253399

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Seycan) Bal

    Administration Centre

    Financial administration

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Mailis) Birsak

    Administration Centre

    Student Administration

    M.Birsak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administration Centre

    Ontwikkeling en Communicatie

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Marc) Böck

    Administration Centre

    Financial administration

    M.Bock@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.N. (Siri) Boe-Lillegraven

    Administration Centre

    Faculty of Economics and Business

    s.n.boe-lillegraven@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.M. (Carla) Bosboom

    Administration Centre

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Mohamed) Boulben

    Administration Centre

    Financial administration

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.E. (Csilla) Buksa

    Administration Centre

    Student Administration

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P. (Peter) Busser

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Ehsan) Ebadi

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administration Centre

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. van Engelen

    Administration Centre

    Student Administration

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.W. (Jasper) Faber

    Administration Centre

    Student Administration

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.M.R. (Nevine) Gad

    Administration Centre

    Interne Accountancy en Controle

    N.M.R.Gad@uva.nl | T: 0654320842

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.Y. (Yvonne) Garst

    Administration Centre

    Student Administration

    H.Y.Garst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.H.A. (Hans) van Gelderen

    Administration Centre

    Vastgoedadministratie

    J.H.A.vanGelderen@uva.nl | T: 0205252813

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Arjen) de Goeij

    Administration Centre

    Interne Accountancy en Controle

    A.deGoeij@uva.nl | T: 0205255096

    Ga naar deze medewerker