Staff

Results 1 - 20 of 107

  • Ms C.K. (Chantal) Amatoeloes

    Administration Centre

    Student Administration

    C.Amatoeloes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Seycan) Bal

    Administration Centre

    Financial administration

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administration Centre

    Ontwikkeling en Communicatie

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.M. (Carla) Bosboom

    Administration Centre

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Mohamed) Boulben

    Administration Centre

    Financial administration

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.E. (Csilla) Buksa

    Administration Centre

    Student Administration

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P. (Peter) Busser

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.V. (Monika) Cabecana Ruivone Hevizi

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    M.V.CabecanaRuivoneHevizi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marlies) Dale BSc

    Administration Centre

    Servicedesk AC

    M.Dale@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.I.M. (Joost) Dirkson

    Administration Centre

    Servicedesk AC

    J.I.M.Dirkson@uva.nl | T: 0653867008

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Ehsan) Ebadi

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr F.C.P. Egberts

    Administration Centre

    F.C.P.Egberts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administration Centre

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J.W. (Willem) Eikelboom

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    J.W.Eikelboom@uva.nl | T: 0205258126

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.A.J. (Radboud) Eisses

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    R.A.J.Eisses@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. van Engelen

    Administration Centre

    Student Administration

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y.N. (Yara) Espinoza Zuazo

    Administration Centre

    Y.N.EspinozaZuazo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.W. (Jasper) Faber

    Administration Centre

    Student Administration

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.J. (Paul) Franssen

    Administration Centre

    Verslaggeving

    P.Franssen@uva.nl | T: 0205253122

    Ga naar deze medewerker