Staff

Results 8861 - 8874 of 8874

  • dr. O.J. (Otto) Zwartjes

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    O.J.Zwartjes@uva.nl | T: 0205254469

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.R. (Bert) Zwaving

    ICT Services

    Werkplekondersteuning

    E.R.Zwaving@uva.nl | T: 0205253127

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A. (Annemaart) Zweegers

    ICT Services

    Projectmanagement

    A.Zweegers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.F. (Monique) Zweers

    Administration Centre

    Student Administration

    M.F.Zweers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.L. (Naomi) Zweerus MSc

    Faculty of Science

    IBED

    N.L.Zweerus@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ir. A.R. (Arnoud) Zwemmer

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Moving Matters: People, Goods, Power and Ideas

    A.R.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.W. (Jaap) Zwemmer

    Faculty of Law

    Tax Law

    J.W.Zwemmer@uva.nl | T: 0205253211

    Ga naar deze medewerker
  • mr. dr. J.P.H. (Johan) Zwemmer

    Faculty of Law

    Labour Law and Social Security Law

    J.P.H.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. E.F.H. (Bert) Zwiep

    Facility Services

    Inkoop en Logistiek

    E.F.H.Zwiep@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. I.E. (Irene) Zwiep

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Semitische talen en culturen

    I.E.Zwiep@uva.nl | T: 0205252353

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D. (Dieuwke) Zwier

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Sociology & Antropology

    D.Zwier@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.M. (Sandra) Zwier

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Persuasive Communication

    S.M.Zwier@uva.nl | T: 0205255094

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.S.H. (Roos) Zwiers

    Faculty of Humanities

    Theatre Studies

    R.S.Zwiers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.J. (Robert) Zwitser

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    r.j.zwitser@uva.nl | T: 0205256640

    Ga naar deze medewerker