Staff

Results 8861 - 8880 of 8891

  • drs. W.D. (Wouter) Zum Vörde Sive Vörding

    Facility Services

    W.D.ZumVordeSiveVording@uva.nl | T: 0205257575

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Jing) Zuo MSc

    Faculty of Science

    HIMS

    J.Zuo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Anouk) Zuurmond MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Letterkunde

    A.Zuurmond@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.G. (Annet) Zwaagstra

    ICT Services

    Sturing en Ondersteuning

    A.G.Zwaagstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. B. (Bob) van der Zwaan

    Faculty of Science

    HIMS

    B.vanderZwaan@uva.nl | T: 0205256455

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D. (Debbie) Zwaan

    Library of the UvA

    D.Zwaan@uva.nl | T: 0205252359

    Ga naar deze medewerker
  • ing. J.A. (Hans) Zwaan

    Library of the UvA

    Bibliotheek- en Informatiesystemen

    J.A.Zwaan@uva.nl | T: 0205252315

    Ga naar deze medewerker
  • drs. H.E. (Hilde) Zwaan-van der Plas

    Faculty of Science

    HIMS

    H.E.Zwaan@uva.nl | T: 0205256956

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R. (Rose) van der Zwaard

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Engelse taal en cultuur

    R.vanderZwaard@uva.nl | T: 0205253827

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.M.J. (Christel) Zwaga

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    C.M.J.Zwaga@uva.nl | T: 0205254063

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Sam) van Zwam

    Faculty of Law

    Dep. Private Law A

    S.vanZwam@uva.nl | T: 0205253519

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G. (Gooitzen) Zwanenburg

    Faculty of Science

    SILS

    G.Zwanenburg@uva.nl | T: 0205256547

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E. (Elsbeth) Zwart

    Library of the UvA

    Afdeling Magazijnen

    E.Zwart@uva.nl | T: 0205252359

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.J. (Hetty) de Zwart

    Faculty of Humanities

    H.J.deZwart@uva.nl | T: 0205254481

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.L. (Merel) Zwart

    Facility Services

    M.L.Zwart@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms I.J.J. (Ingrid) de Zwarte MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    I.J.J.deZwarte@uva.nl | T: 0205252036

    Ga naar deze medewerker
  • prof. M.Z. (Margreet) Zwarteveen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Governance and Inclusive Development

    M.Z.Zwarteveen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. O.J. (Otto) Zwartjes

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    O.J.Zwartjes@uva.nl | T: 0205254469

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.R. (Bert) Zwaving

    ICT Services

    Werkplekondersteuning

    E.R.Zwaving@uva.nl | T: 0205253127

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A. (Annemaart) Zweegers

    ICT Services

    Projectmanagement

    A.Zweegers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker