Staff

Results 8881 - 8900 of 8927

  • dr. L. (Liang) Zou

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Finance

    L.Zou@uva.nl | T: 0205254256

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y. (Yutao) Zou

    Faculty of Science

    SILS

    Y.Zou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M. (Marcelo) Zouain Pedroni

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Macro & International Economics

    M.Pedroni@uva.nl | T: 0205254198

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.U. (Astrid) Zoutkamp

    AMC Occupational Health and Safety Service

    AMVD

    A.U.Zoutkamp@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.L.J. (Rob) Zsom

    Faculty of Science

    HIMS

    R.L.J.Zsom@uva.nl | T: 0205256423

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.A. (Mike) Zuber MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis van de Hermetische filosofie en verwante stromingen

    M.A.Zuber@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Jeroen) Zuiddam MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    J.Zuiddam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Jeroen) Zuiddam MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    J.Zuiddam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. W.H. (Jelle) Zuidema

    Faculty of Science

    ILLC

    W.H.Zuidema@uva.nl | T: 0205256340

    Ga naar deze medewerker
  • dr. F.J. (Frederik) Zuiderveen Borgesius

    Faculty of Law

    Institute for Information Law

    F.J.ZuiderveenBorgesius@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.M. (Adrienne) Zuiderweg

    Faculty of Humanities

    A.M.Zuiderweg@uva.nl | T: 0205254560

    Ga naar deze medewerker
  • dr. P.W. (P.W.) Zuidhof

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Europese studies

    P.W.Zuidhof@uva.nl | T: 0205256129

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Ed) Zuidinga

    Faculty of Science

    HIMS

    E.Zuidinga@uva.nl | T: 0205255690

    Ga naar deze medewerker
  • dr. F.A. (Frank) Zuijdam MSc

    Executive Staff

    Academische Zaken

    F.A.Zuijdam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. T.L. (Titia) van Zuijen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Powl : Instruction, learning processes and child development

    T.L.vanZuijen@uva.nl | T: 0205251273

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J.J. (Juliette) van Zuijlen

    ICT Services

    Directie en Staf ICTS

    J.J.vanZuijlen@uva.nl | T: 0205252873

    Ga naar deze medewerker
  • drs. W.D. (Wouter) Zum Vörde Sive Vörding

    Facility Services

    W.D.ZumVordeSiveVording@uva.nl | T: 0205257575

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Jing) Zuo MSc

    Faculty of Science

    HIMS

    J.Zuo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Anouk) Zuurmond MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Letterkunde

    A.Zuurmond@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.G. (Annet) Zwaagstra

    ICT Services

    Sturing en Ondersteuning

    A.G.Zwaagstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker