Staff

Results 101 - 120 of 8858

  • dr. T.S. (Thomas) Akkerhuis

    Faculty of Economics and Business

    Section Operations Management

    T.S.Akkerhuis@uva.nl | T: 0205255203

    Ga naar deze medewerker
  • dr. T. (Tjitske) Akkerman

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Challenges to Democratic Representation

    T.Akkerman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K. (Khadija) al Mourabit

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    K.alMourabit@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. Al Obeidy

    r.alobeidy@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr K.S. (Kayed) Al-Qasemi MSc

    Faculty of Science

    Korteweg-de Vries Instituut

    S.K.S.K.S.Alqasemi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. L. (Laila) Al-Zwaini

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Semitische talen en culturen

    L.Al-Zwaini@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J.M. (Juan) Alba Cano

    Faculty of Science

    IBED

    J.M.AlbaCano@uva.nl | T: 0205257432

    Ga naar deze medewerker
  • prof. E. (Erik) Albaek

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Political Communication & Journalism

    E.Albaek2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.F. (Ana) Albano Serrano

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    A.F.AlbanoSerrano@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. I.M. (Marjan) Alberda

    ICT Services

    Applicatiebeheer

    I.M.Alberda@uva.nl | T: 0205258887

    Ga naar deze medewerker
  • mr. C.A. (Chris) Alberdingk Thijm

    Faculty of Law

    Institute for Information Law

    C.A.AlberdingkThijm@uva.nl | T: 0205253406

    Ga naar deze medewerker
  • Mr V. (Vittorio) Albergamo MSc

    Faculty of Science

    IBED

    V.Albergamo@uva.nl | T: 0205256957

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C. (Charlotte) Albers

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Political Sociology: Power, Place and Difference

    C.Albers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sanne) Albers MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    S.Albers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. R.L. (RenĂ©e) Albers-Dingemans

    Faculty of Law

    Dep. Private Law A

    R.L.Albers-Dingemans@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.J. (Arjen) Alberts

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Governance and Inclusive Development

    A.J.Alberts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G. (Gerard) Alberts

    Faculty of Science

    Korteweg-de Vries Instituut

    G.Alberts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.J. (Matthijs) Alberts MA

    Faculty of Humanities

    M.J.Alberts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.C. (Monique) Alblas MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Persuasive Communication

    M.C.Alblas@uva.nl | T: 0646630886

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sabina) Albrecht

    Faculty of Economics and Business

    Section Microeconomics

    S.Albrecht@uva.nl | T: 0205254776

    Ga naar deze medewerker