Staff

Results 141 - 160 of 7663

  • prof. dr. H. (Hermanus) Amersfoort

    Faculty of Humanities

    H.Amersfoort@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. Ameur

    M.AMEUR@ACTA.NL

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. Amiri Bavandpour

    M.AMIRIBAVANDPOUR@ACTA.NL

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P. (Peyman) Amiri

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Philosophy and Public Affairs

    P.Amiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr I. (Ilan) Amit

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Moving Matters: People, Goods, Power and Ideas

    I.Amit@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Prof. H.M. (Hans) Amman

    Faculty of Economics and Business

    Section Quantitative Economics

    H.M.Amman@uva.nl | T: 0651532162

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. D.M. (David) Amodio

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Social Psychology

    D.M.Amodio@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J.M. (Jan) Amoraal

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    J.M.Amoraal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Abdelazi) el Amrani

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    A.elAmrani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Myrthe) van Amstel LLM

    Faculty of Science

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    M.vanAmstel@uva.nl | T: 0205258567

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.S.M.P. (Nathalie) Amtenbrink

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    N.S.M.P.Amtenbrink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr V. (Vassilis) Anagiannis MSc

    Faculty of Science

    ITF

    V.Anagiannis@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr I. (Ioannis) Anagnostou MSc

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    I.Anagnostou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.C.M. (Joke) van Andel

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    J.C.M.vanAndel@uva.nl | T: 0205253399

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Miranka) Anderson

    Real Estate Development (HO)

    Personnel HO

    M.Anderson@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.P. (Elise) Andersson MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    E.P.Andersson@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S. (Shin'ichiro) Ando

    Faculty of Science

    ITF

    S.Ando@uva.nl | T: 0205256316

    Ga naar deze medewerker
  • dr. C. (Corina) Andone

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    C.Andone@uva.nl | T: 0205252528

    Ga naar deze medewerker
  • dr. P.A. (Paula) Andrade Da Silva Albuquerque

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    P.Albuquerque@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lucija) Andre MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Educational Sciences

    L.Andre@uva.nl | T: 0205258196

    Ga naar deze medewerker