Nieuws & Agenda

Hersenen en gedrag

Hier vind je een selectie van onze vele experts op het gebied van hersenen en gedrag.

Heb je een specifieke vraag of wil je in contact komen met een wetenschapper die niet op deze pagina staat? Neem dan contact op met de afdeling Persvoorlichting. Dit kan via 020 – 525 2695 of via persvoorlichting@uva.nl.

dhr. prof. dr. Henkjan Honing, Medewerker FGw en FNWI, hoogleraar Muziekcognitie

Foto: Jeroen Oerlemans

Prof. dr. Henkjan Honing

Henkjan Honing is hoogleraar Muziekcognitie. Zijn expertisegebieden zijn muzikaliteit, muzikale dieren, muziek en het brein, muziekcognitie en muziektechnologie.

T: +31 (0)20 525 4698 / 6051
E: H.J.Honing@uva.nl

Merel Kindt

Foto: Jeroen Oerlemans

Prof. dr. Merel Kindt

Merel Kindt is hoogleraar Experimentele Klinische Psychologie. Haar onderzoek richt zich op neurobiologische processen van emotioneel geheugen en de behandeling van angststoornissen.

T: +31 (0)20 525 6044 / 6810
E: M.Kindt@uva.nl

Victor Lamme

Foto: Marjolein Annegarn

Prof. dr. Victor Lamme

Victor Lamme is hoogleraar Cognitieve Neurowetenschap. Zijn expertisegebieden zijn vrije wil, bewustzijn, perceptie en aandacht, neuromarketing, neuromanagement, gedragsbeïnvloeding, hersenen en de economie, hersenen en recht, vertrouwen, brain reading.

T: +31 (0)20 525 6675 / 6840
E: V.A.F.Lamme@uva.nl

SILS

Foto: Jan Willem Steenmeijer

Prof. dr. Cyriel Pennartz

Cyriel Pennartz is hoogleraar Cognitive and Systems Neuroscience. Zijn expertisegebieden zijn gedrag, cognitie, leren, geheugen, bewustzijn, neurale codering en synaptische plasticiteit.

T: +31 (0)20 525 7618
E: C.M.A.Pennartz@uva.nl

Slagter, Heleen, FMG, Psycholgie

Foto: Brain & Cognition

Dr. Heleen Slagter

Heleen Slagter is psycholoog en neurowetenschapper. Haar expertisegebieden zijn hersenen, cognitie, plasticiteit, trainen van hersenen, cognitieve training, cognitieve controle, meditatie en aandacht.

T: +31 (0)20 525 56807 / 6840
E: h.a.slagter@uva.nl

Gepubliceerd door  UvA Persvoorlichting

14 augustus 2017