Nieuws & Agenda

Midden-Oosten/Internationale betrekkingen

Hier vind je een selectie van onze vele experts op het gebied van internationale betrekkingen en het Midden-Oosten.

Heb je een specifieke vraag of wil je in contact komen met een wetenschapper die niet op deze pagina staat? Neem dan contact op met de afdeling Persvoorlichting. Dit kan via 020 – 525 2695 of via persvoorlichting@uva.nl.

Paul Aarts - AISSR

Foto: UvA

Drs. Paul Aarts

Paul Aarts doet onderzoek naar het Midden-Oosten, de islam en de Arabische lente.

E: P.W.H.Aarts@uva.nl

Kiki Brölman

Foto: Dirk Gillissen

Dr. Catherine Brölmann 

Catherine Brölmann doet onderzoek naar internationale organisaties (waaronder de Verenigde Naties en hoofdorganen zoals de VN Veiligheidsraad); internationale verdragen; vraagstukken van het recht op zelf-beschikking; en het recht op water van staten en individuen.

T: +31 (0)20 525 2705/2632
E: C.M.Brolmann@uva.nl

B.M. Burgoon

Foto: Jeroen Oerlemans

Prof. dr. Brian Burgoon

Brian Burgoon is hoogleraar Internationale en vergelijkende politieke economie. Zijn expertisegebieden zijn economische globalisering, immigratie en internationale conflicten. 

T: +31 (0)20 525 3189/2262
E: B.M.Burgoon@uva.nl

mevr. prof.dr. E. (Ellen) Rutten

Foto: Jeroen Oerlemans

Prof. dr. Ellen Rutten

Ellen Rutten is hoogleraar Slavische Literaturen en Culturen.  Haar onderzoek richt zich op literatuur, beeldvorming en sociale media in/over Oost-Europa.

T: +31 (0)20 525 5518
E: E.Rutten1@uva.nl

Robbert Woltering / FGw

Foto: Bob Bronshoff

Dr. Robbert Woltering

Robbert Woltering doet onderzoek naar beeldvorming over het Westen en Europa in de hedendaagse Arabische wereld, het publieke debat in de Arabische wereld, politieke stromingen in het Midden-Oosten en politieke islam. Zijn regionale specialisatie is Egypte.

T: +31 (0)20 525 4685
E: R.A.F.L.Woltering@uva.nl

Gepubliceerd door  Universiteit van Amsterdam

21 juli 2017