Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN
Faculteit der Geesteswetenschappen

Uitreikingen Onderwijsprijs FGw

Bekijk hier alle winnaars van de Onderwijsprijs uit voorgaande jaren.

  • 2018
    • Winnend bachelorvak: Golden Age Amsterdam as a creative city
    • Winnend mastervak: Multimediaal Onderzoeksproject

    Lees verder

  • 2017
    • Winnend bachelorvak: The Trade of Economics
    • Winnend mastervak: Looking at 17th Century Dutch Paintings

    Lees verder

  • 2016
    • Winnend bachelorvak: Taalontwikkeling
    • Winnend mastervak: Intimate Politics: Culture and Subjectivity in Soviet and Post-Soviet Russia

    Lees verder

  • 2015
    • Winnend bachelorvak: The Craft of American studies
    • Winnend mastervak: Teksteditie

    Lees verder

  • 2014
    • Winnend bachelorvak: Kunst na Vermeer: smaakverandering in de schilderkunst tussen 1675 en 1750​
    • Winnend mastervak: Taalanalyse en Tekstredactie

    Lees verder

  • 2013
    • Winnaar: Inleiding in Poolse en Tsjechische geschiedenis en cultuur

    Lees verder

  • 2012
    • Winnend bachelorvak: Cultuurkunde Spaans van Antonio Sánchez Jiménez
    • Winnend mastervak: Rationality, Cognition and Reasoning van Michiel van Lambalgen

    Lees verder

  • 2011
    • Winnend bachelorvak: Logische analyse van Katrin Schulz
    • Winnend mastervak: Term Paper van Norval Smith

    Lees verder

  • 2010
    • De eerste prijs: Landenpracticum Europees beleid van Anne van Wageningen
    • De tweede prijs: Kant, logic and cognition van Michiel van Lambalgen
    • De derde prijs: Taalvaardigheid 2+ van Roos van der Zwaard

    Lees verder

  • 2009
    • Eerste prijs: Inleiding Nederlandse Taalkunde van Suzanne Aalberse, Jan Don en Olaf Koeneman
    • Tweede prijs: het vak BA onderzoekswerkgroep Media en cultuur van Tarja Laine en Gerwin van der Pol 
    • Derde prijs: Geschiedenis van de literatuurbeschouwing van Mieke Taat

    Lees verder

  • 2008
    • Eerste prijs: Het Museum van Modern Nederland van Jouke Turpijn
    • Tweede prijs: het Instapprogramma Duits van Britta Bendieck
    • Derde prijs: Rechtvaardigheid, nationaal en internationaal van Gijs van Donselaar en Pieter Pekelharing

    Lees verder

  • 2007
    • Eerste prijs: Logica en de Linguistic Turn van Frank Veltman
    • Tweede prijs: de minor English Proficiency 4 van Manon van der Laaken en Roos van der Zwaard
    • Derde prijs: Nederlandse Literatuur van nu van Jef Bogman

    Lees verder