Medewerkers Klassieke talen

  • dhr. dr. M.P. (Mathieu) de Bakker

    M.P.deBakker@uva.nl | T: 0205252582

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. W.G. (Walter) Brokkaar

    W.G.Brokkaar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P.S. (Piet) Gerbrandy

    P.S.Gerbrandy@uva.nl | T: 0205252529

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.J.M. (Joost) Hazenbos

    Hettitisch en de verwante Anatolische talen en culturen alsmede de geschiedenis van Anatolië in de preklassieke periode (bijzondere leerstoel vanwege de Allard Pierson Stichting)

    J.J.M.Hazenbos@uva.nl | T: 0205252545

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. I.J.F. (Irene) de Jong

    Klassiek Griekse taal- en letterkunde

    I.J.F.deJong@uva.nl | T: 0205252559

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H. (Harm) Pinkster

    H.Pinkster@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. D. (David) Rijser

    D.Rijser@uva.nl | T: 0205252526

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. R. (Rodie) Risselada

    R.Risselada@uva.nl | T: 0205253168

    Ga naar deze medewerker