Search staff members

Results 1 - 50 of 3912

  • drs. J.G.L. (Jacqueline) A-Tjak

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Clinical Psychology

    J.G.L.A-Tjak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.P. (Suzanne) Aalberse

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.P.Aalberse@uva.nl | T: 0205254721

    Ga naar deze medewerker
  • dr. H. (Hillie) Aaldering

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Work and Organizational Psychology

    H.Aaldering@uva.nl | T: 0205257069

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.N.R. (Rozemijn) Aalpoel MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    WP Groep: Docenten Antropologie

    g.n.r.aalpoel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.M. (Elvira) van Aalst

    Student healthcare

    Bureau Studentenartsen

    E.M.vanAalst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.J.J. (Anna) Aalten

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Cultural Sociology

    A.J.J.Aalten@uva.nl | T: 0627222124

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L. (Laura) van Aalten

    l.van.aalten@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F. Aanzi

    f.aanzi@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G. (Ghizlane) Aarab

    g.aarab@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H. (Hicham) Aârabi

    Student Services

    Student Services

    h.aarabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. P.J. (Petra) Aarnoutse

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    P.J.Aarnoutse@uva.nl | T: 0205256659

    Ga naar deze medewerker
  • dr. I.H.A. (Irene) Aartman

    i.aartman@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E. (Els) Aarts MSc

    Faculty of Science

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    e.aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Educational Sciences

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculty of Law

    Dep. Private Law B

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Ayda) Abdan Kondori

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    a.abdankondori@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. N. (Noor) Abdulhussain

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    n.abdulhussain@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H. (Hanieh) Abeditehrani

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Clinical Psychology

    H.Abeditehrani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samira) Abnar MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Leila) Abouyaala

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Political Science

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samira) Absalah MSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    s.absalah@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. N. (Nesrien) Abu Ghazaleh

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Leadership & Management

    N.AbuGhazaleh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. T. (Dora) Achourioti

    Amsterdam University College

    T.Achourioti@uva.nl | T: 0205258739

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nergiz) Aciksöz Senem MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Critical Cultural Theory

    N.AciksozSenem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.G. (Nora) Ackema

    AMC Occupational Health and Safety Service

    AMVD

    E.G.Ackema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. ir. M.T. (Mariette) Ackermans

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    m.t.ackermans@amc.uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T. (Theodora) Adamopoulou MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Adamopoulou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.M. (Suzanne) Adema

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    S.M.Adema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Religiestudies

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Library of the UvA

    CD Bijzondere Collecties

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F.J. (Funmilayo) Afolabi

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Anthropology of Health, Care and the Body

    F.J.Afolabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H. (Hamideh) Afsarmanesh

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    H.Afsarmanesh@uva.nl | T: 0205257512

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.J. (Jane) Aggrey MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Governance and Inclusive Development

    J.J.Aggrey@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F.R. (Fariel) Agten

    Faculty of Law

    Labour Law and Social Security Law

    f.r.aliar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T. (Tanja) Ahlin

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    t.ahlin2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.B. (Safarina) Ahmad MSc

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    S.B.Ahmad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.C. (Anne - Catherine) Ahn MSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    A.C.Ahn@uva.nl | T: 0205258694

    Ga naar deze medewerker
  • ing. F. (Fatna) Ait El Maate

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    F.AitElMaate@uva.nl | T: 0205256429

    Ga naar deze medewerker
  • Ms I. (Imane) Ait ha

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Leadership & Management

    i.aitha@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E. (Ellis) Aizenberg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Challenges to Democratic Representation

    E.Aizenberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nashia) Ajaz MPhil

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Governance and Inclusive Development

    N.Ajaz@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. Z. (Zeynep) Akata

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    Z.Akata@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Alise) Akimova

    Library of the UvA

    A.Akimova@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.L. (Alithe) van den Akker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Preventive Youth Care

    A.L.vandenAkker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Jeannette) van den Akker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Work and Organizational Psychology

    j.vandenakker@uva.nl | T: 0205256860

    Ga naar deze medewerker