Search staff members

Results 1 - 50 of 101

  • Ms J.C.M. (Joke) van Andel

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    J.C.M.vanAndel@uva.nl | T: 0205253399

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Seycan) Bal

    Administration Centre

    Financial administration

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y. (Yvonne) Bitter

    Administration Centre

    Executive Staff

    Y.Bitter@uva.nl | T: 0621158108

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administration Centre

    Ontwikkeling en Communicatie

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Marc) Böck

    Administration Centre

    Financial administration

    M.Bock@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.M. (Carla) Bosboom

    Administration Centre

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Mohamed) Boulben

    Administration Centre

    Financial administration

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.E. (Csilla) Buksa

    Administration Centre

    Student Administration

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P. (Peter) Busser

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marlies) Dale BSc

    Administration Centre

    Servicedesk AC

    M.Dale@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Ehsan) Ebadi

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr F.C.P. (Frank) Egberts

    Administration Centre

    Projectadministratie

    F.C.P.Egberts@uva.nl | T: 0615507858

    Ga naar deze medewerker
  • Mr N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administration Centre

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. van Engelen

    Administration Centre

    Student Administration

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.W. (Jasper) Faber

    Administration Centre

    Student Administration

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.M.R. (Nevine) Gad

    Administration Centre

    Interne Accountancy en Controle

    N.M.R.Gad@uva.nl | T: 0654320842

    Ga naar deze medewerker
  • mr. R.A. (Rosaria) Gallo

    Administration Centre

    R.A.Gallo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.Y. (Yvonne) Garst

    Administration Centre

    Student Administration

    H.Y.Garst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.H.A. (Hans) van Gelderen

    Administration Centre

    Vastgoedadministratie

    J.H.A.vanGelderen@uva.nl | T: 0205252813

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Arjen) de Goeij

    Administration Centre

    Interne Accountancy en Controle

    A.deGoeij@uva.nl | T: 0205255096

    Ga naar deze medewerker
  • Mr G.J. (Gert-Jan) de Graaf

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    G.J.deGraaf@uva.nl | T: 0612214313

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y.P. (Yvonne Petra) Graafsma

    Administration Centre

    Student Administration

    Y.P.Graafsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.I. (Stephanie) Gude

    Administration Centre

    s.i.gude@hva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr H. (Huibert) Guijt

    Administration Centre

    Vastgoedadministratie

    H.Guijt@uva.nl | T: 0205257292

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Saadet) Gunay-Buber MBA

    Administration Centre

    Verslaggeving

    S.Gunay-Buber@uva.nl | T: 0205258540

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.I. (Mirjam) de Haas

    Administration Centre

    Faculty of Law

    M.I.deHaas@uva.nl | T: 0646991404

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.I. (Mirjam) de Haas

    Administration Centre

    Faculty of Law

    M.I.deHaas@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.J. (Lisette) Hakkers

    Administration Centre

    Financial administration

    L.J.Hakkers@uva.nl | T: 0205255935

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Alexander) Hautvast

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    A.Hautvast@uva.nl | T: 0205952791

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.H. (Eric) van Heusden

    Administration Centre

    Verslaggeving

    E.H.vanHeusden@uva.nl | T: 0621157899

    Ga naar deze medewerker
  • drs. H.C.F. (Harry) Hodzelmans

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    H.C.F.Hodzelmans@uva.nl | T: 0205258731

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.J. (Jacko) Hoek

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    P.J.Hoek@uva.nl | T: 0205252879

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.D.L.M. (Trixie) Hölsgens MA

    Administration Centre

    b.d.l.m.holsgens2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.J.H. (Elisabeth) Holtrop

    Administration Centre

    E.J.H.Holtrop@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.A. (Raymond) van den Horn

    Administration Centre

    Financial administration

    R.A.vandenHorn@uva.nl | T: 0205252843

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H. (Hilde) Houtert

    Administration Centre

    H.Houtert@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr O. (Olga) Interface

    Administration Centre

    o.interface@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.M.E. de Jong

    Administration Centre

    S.M.E.deJong@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.N. (Ernst) Jonker

    Administration Centre

    Verslaggeving

    E.N.Jonker@uva.nl | T: 0205255961

    Ga naar deze medewerker
  • Mr G. (Glenn) Jonker

    Administration Centre

    G.Jonker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G. (Dineke) Kasper

    Administration Centre

    Student Administration

    G.Kasper@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.M. (Esther) Keetels BA

    Administration Centre

    Personnel and Salary Administration

    E.M.Keetels@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Saba) Khan MSc

    Administration Centre

    S.Khan@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.M. (Ron) Kieft RA

    Administration Centre

    Interne Accountancy en Controle

    R.M.Kieft@uva.nl | T: 0205255278

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Jisca) Klooster

    Administration Centre

    Verslaggeving

    J.Klooster@uva.nl | T: 0205255945

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.S. Kok

    Administration Centre

    Student Administration

    A.S.Kok@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. P.M.H. (Marike) van der Kooij

    Administration Centre

    Interne Accountancy en Controle

    P.M.H.vanderKooij@uva.nl | T: 0621158852

    Ga naar deze medewerker
  • Mr D.A.O. (Derrick) Kross

    Administration Centre

    Financial administration

    D.A.O.Kross@uva.nl | T: 0205252030

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R. (Roel) Ladru

    Administration Centre

    R.Ladru@uva.nl | T: 0205252841

    Ga naar deze medewerker