Search staff members

Results 1 - 50 of 215

  • drs. P.J. (Pieter-Jan) Aartsen RI

    Executive Staff

    Strategy & Information

    P.J.Aartsen@uva.nl | T: 0205252832

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.R. (Maaike) Ambags-van der Meulen

    Executive Staff

    M.R.Ambags-vanderMeulen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.A.M. (Ernestine) Baake

    Executive Staff

    UvA Services

    E.A.M.Baake@uva.nl | T: 0205252707

    Ga naar deze medewerker
  • Mr L.J. (Lorenzo) Baars BSc

    Executive Staff

    Finance & Control

    L.J.Baars@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.P. (Renee) Bakkerus

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    R.P.Bakkerus@uva.nl | T: 0205253501

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E. (Else) van Ballegooijen

    Executive Staff

    Personnel and Salary Administration

    E.vanBallegooijen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W.F.M. (Frank) Benneker

    Executive Staff

    ICT- en Informatievoorziening

    W.F.M.Benneker@uva.nl | T: 0205254914

    Ga naar deze medewerker
  • Mr B.J. (Bert) Berenbak

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    B.J.Berenbak@uva.nl | T: 0205252756

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T.L. (Tamara) van den Berg MA

    Executive Staff

    T.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205253726

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.E.J. (Marieke) van den Bergh

    Executive Staff

    M.E.J.vandenBergh@uva.nl | T: 0205252836

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.S. (Miriam) Bergsma

    Executive Staff

    ICT Services

    M.S.Bergsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.F. (Gaby) Bierlee

    Executive Staff

    G.Bierlee@uva.nl | T: 0205252752

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y. (Yvonne) Bitter

    Administration Centre

    Executive Staff

    Y.Bitter@uva.nl | T: 0621158108

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.G. (Elsbeth) Boeker

    Executive Staff

    P&O Advies

    E.G.Boeker@uva.nl | T: 06 2115 6530

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F.D. (Erik) Boels

    Executive Staff

    Finance & Control

    F.D.Boels@uva.nl | T: 0205252042

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.C. (Peter) Boelsma MSc

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    P.C.Boelsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.M.F. (Hélène) Boeren

    Executive Staff

    Bureau van de Rector Magnificus

    H.M.F.Boeren@uva.nl | T: 0205252754

    Ga naar deze medewerker
  • Prof. D.C. (Dymph) van den Boom

    Executive Staff

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.M. (Mischa) Bouma

    Executive Staff

    Gemeenschappelijk Bedrijfsbureau

    M.M.Bouma@uva.nl | T: 0205253231

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.G. (Eveline) Bregonje MSc

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    E.G.Bregonje@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.J. (Arne) Brentjes

    Executive Staff

    Strategy & Information

    A.J.Brentjes@uva.nl | T: 0205252830

    Ga naar deze medewerker
  • mr. N. (Nancy) van den Brink

    Executive Staff

    N.vandenBrink@uva.nl | T: 0205256172

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.E. (Leny) van den Broek

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    H.E.vandenBroek@uva.nl | T: 0205252462

    Ga naar deze medewerker
  • Ms P.M. (Petra) Brok

    Executive Staff

    Personeel en Organisatie

    P.M.Brok@uva.nl | T: 0205257031

    Ga naar deze medewerker
  • Mr H.J. (Hans) Brooijmans

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    h.j.brooijmans@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. ir. J. (Hans) Brug

    Executive Staff

    Decanen

    J.Brug@uva.nl | T: 0205256312

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.R. (Alexandra) de Bruijne

    Executive Staff

    Bureau van de Rector Magnificus

    A.R.deBruijne@uva.nl | T: 0205254585

    Ga naar deze medewerker
  • dr. N. (Niek) Brunsveld MBA

    Executive Staff

    Faculty of Economics and Business

    N.Brunsveld@uva.nl | T: 0205258768

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.W.M. (Corne) Buijs

    Executive Staff

    ICT- en Informatievoorziening

    C.W.M.Buijs@uva.nl | T: 0612997104

    Ga naar deze medewerker
  • drs. G. (Bert) Burger MPA

    Executive Staff

    G.Burger@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. H.W. (Wijbrand) Bus

    Executive Staff

    UvA Services

    H.W.Bus@uva.nl | T: 0205252481

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Marleen) Christensen-Michel

    Executive Staff

    UvA Services

    M.Christensen-Michel@uva.nl | T: 0205252780

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B. (Barbara) Coolen

    Executive Staff

    B.Coolen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Prof. G.T.M. (Geert) ten Dam

    Executive Staff

    G.T.M.tenDam@uva.nl | T: 0205252752

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.M. (José) Danz

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    j.m.danz@uva.nl | T: 0205252462

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.D. (Davinia) Dekker

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    M.Dekker@uva.nl | T: 0205258493

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.H. (Andrea) Demmendaal

    Executive Staff

    Strategy & Information

    A.H.Demmendaal@uva.nl | T: 0205252821

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. (Romana) Dijk

    Executive Staff

    Finance & Control

    R.Dijk@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.A. (Suze) van Dijk

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    S.A.vanDijk@uva.nl | T: 0205252757

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. R.H. (Robbert) Dijkgraaf

    Executive Staff

    R.H.Dijkgraaf@uva.nl | T: 0205252248

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.L. (Annelies) Dijkstra

    Executive Staff

    Bureau van de Rector Magnificus

    A.L.Dijkstra@uva.nl | T: 0205252808

    Ga naar deze medewerker
  • mr. J.L. (Jan) Dijkstra

    Executive Staff

    J.L.Dijkstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. (Richt) Dijkstra MSc

    Executive Staff

    Finance & Control

    R.Dijkstra2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R. (Richt) Dijkstra MSc

    Executive Staff

    Finance & Control

    R.Dijkstra2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. T. (Teun) Dijkstra

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    T.Dijkstra@uva.nl | T: 0205253269

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H.G. (Han) van Dissel

    Executive Staff

    Decanen

    H.G.vanDissel@uva.nl | T: 0205254322

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D. (Debby) Driel

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    D.Driel@uva.nl | T: 0205253663

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.L. (Leo) le Duc MBA

    Executive Staff

    Finance & Control

    L.L.leDuc@uva.nl | T: 0615038457

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D.J.D. (Daniella) van Eekelen

    Executive Staff

    Housing development

    D.J.D.Mohlmann@uva.nl | T: 0205953900

    Ga naar deze medewerker
  • Ms V.A.M. (Vicky) van den Elsen MA

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    V.A.M.vandenElsen@uva.nl | T: 0205252799

    Ga naar deze medewerker