Search staff members

Results 1 - 50 of 1468

  • dr. S.P. (Suzanne) Aalberse

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.P.Aalberse@uva.nl | T: 0205254721

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J.G. (Joris) Aarts

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Archeologie

    j.g.aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. E.O. (Enoch) Aboh

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    E.O.Aboh@uva.nl | T: 0205253875

    Ga naar deze medewerker
  • drs. Y. (Youssef) Achahbar

    Faculty of Humanities

    Y.Achahbar@uva.nl | T: 0205253093

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A. (Azadeh) Achbari

    Faculty of Humanities

    Departement Wijsbegeerte

    a.achbari@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nergiz) Aciksöz Senem MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Critical Cultural Theory

    N.AciksozSenem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.M. (Suzanne) Adema

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    S.M.Adema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Religiestudies

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F.B. (Federica) van Adrichem MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    F.B.vanAdrichem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.U.T. (Usman) Ahmedani MPhil

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Europese studies

    M.U.T.Ahmedani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Aranka) Akkermans MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    a.akkermans@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.F. (Ana) Albano Serrano

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    A.F.AlbanoSerrano@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sanne) Albers MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    S.Albers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.J. (Matthijs) Alberts MA

    Faculty of Humanities

    M.J.Alberts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A. (Astrid) Alexander-Bakkerus

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    A.Alexander-Bakkerus@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.J. (Rutger) Allan

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    r.j.allan@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.D. (Maria) Aloni

    Faculty of Humanities

    Logic and Language

    M.D.Aloni@uva.nl | T: 0205254887

    Ga naar deze medewerker
  • dr. I.C. (Ingrid) van Alphen

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    I.C.vanAlphen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nienke) Altena MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    N.Altena@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H. (Hermanus) Amersfoort

    Faculty of Humanities

    H.Amersfoort@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P. (Peyman) Amiri

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Philosophy and Public Affairs

    P.Amiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Abdelazi) el Amrani

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Romaanse talen en culturen

    A.elAmrani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.K. (Lars) Anderson

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    l.k.anderson@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.P. (Elise) Andersson MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    E.P.Andersson@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. C. (Corina) Andone

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalbeheersing, Argumentatietheorie en Retorica

    C.Andone@uva.nl | T: 0205252528

    Ga naar deze medewerker
  • dr. P.A. (Paula) Andrade Da Silva Albuquerque

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    P.Albuquerque@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.J. (Sible) Andringa

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.J.Andringa@uva.nl | T: 0205253818

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.J.M. (Jacqueline) Antonissen

    Faculty of Humanities

    J.J.M.Antonissen@uva.nl | T: 0205252916

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.G. (Adriaan) van Apeldoorn

    Faculty of Humanities

    A.G.vanApeldoorn@uva.nl | T: 0205254631

    Ga naar deze medewerker
  • dr. L.C.J. (Laurens) van Apeldoorn

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Philosophy and Public Affairs

    L.C.J.vanApeldoorn@uva.nl | T: 0205254511

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sofia) Apostolidou MA

    Faculty of Humanities

    Literatuurwetenschap

    s.apostolidou2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms I.S.M. (Irene) Arends MSc

    Faculty of Humanities

    CEDLA

    I.S.M.Arends@cedla.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.S. (Arnoud) Arps MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    A.S.Arps@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S. (Simon) van Asch BA

    Faculty of Humanities

    S.vanAsch@uva.nl | T: 0205257326

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samaneh) Assadinowghabi MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    S.Assadinowghabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M. (Murat) Aydemir

    Faculty of Humanities

    Literatuurwetenschap

    M.Aydemir@uva.nl | T: 0205253882

    Ga naar deze medewerker
  • drs. P.C. (Christine) van Baalen

    Faculty of Humanities

    Dep. for Dutch as a second Language

    P.C.vanBaalen@uva.nl | T: 0205254579

    Ga naar deze medewerker
  • dr. H.J.M. (Huub) van Baar

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Europese studies

    H.J.M.vanBaar@uva.nl | T: 0205252280

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.M. (Rosanne) Baars MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    R.M.Baars@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. V.M. (Veit) Bader

    Faculty of Humanities

    V.M.Bader@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.A. (Arianne) Baggerman

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Algemene Cultuurwetenschappen

    j.a.baggerman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr H. (Huub) Baija

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    H.Baija@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Juliet) Baines MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    J.Baines@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. A.E. (Anne) Baker

    Faculty of Humanities

    A.E.Baker@uva.nl | T: 0205253853

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Dik) Bakker

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    D.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F.W. (F.W.) Bakker

    Faculty of Humanities

    Dep. for Dutch as a second Language

    F.W.Bakker@uva.nl | T: 0205254634

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.K. (Jan) Bakker MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Archeologie

    J.K.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker