Search staff members

Results 501 - 550 of 7690

  • Mr N.S. van den Berg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Brain and Cognition

    N.S.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R. (Rianne) van den Berg

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    R.vandenBerg2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T.L. (Tamara) van den Berg MA

    Executive Staff

    T.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205253726

    Ga naar deze medewerker
  • Mr T.A. (Thijs) van den Berg

    Facility Services

    T.A.vandenBerg@uva.nl | T: 0205253207

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.L. (Tuja) van den Berg

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    G.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205257300

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H. (Hilde) van den Berg-Reitz

    Student Services

    Student Services

    H.vandenBerg-Reitz@uva.nl | T: 0205252595

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Loes) van den Berg-van Zweeden MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep College POWL

    Loesvandenberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms P.M. (Elly) van den Berge

    Faculty of Humanities

    P.M.vandenBerge@uva.nl | T: 0205252183

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Jacco) van den Berge

    Projectmanagement

    j.vandenberge2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Joris) van den Berge

    Faculty of Humanities

    J.vandenBerge1@uva.nl | T: 0205253264

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.F.J.M. (Dirk) van Bergen

    Faculty of Science

    a.f.j.m.vanbergen@uva.nl | T: 0205255190

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.M. (Jort) Bergfeld MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    j.m.bergfeld@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr D. (Don) van den Bergh MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    D.vandenBergh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr D. (Don) van den Bergh MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    D.vandenBergh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. H.G. (Henk) van den Bergh

    Faculty of Economics and Business

    Personnel & Organisation

    H.G.vandenBergh@uva.nl | T: 0205254234

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.E.J. (Marieke) van den Bergh

    Executive Staff

    M.E.J.vandenBergh@uva.nl | T: 0205252836

    Ga naar deze medewerker
  • dr. T.J. (Thomas) Berghuis

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    t.j.berghuis@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. H. (Helen) Bergman

    Faculty of Science

    H.Bergman@uva.nl | T: 0205257726

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.H.E. (Mayke) Bergmans

    Faculty of Humanities

    M.H.E.Bergmans@uva.nl | T: 0205254481

    Ga naar deze medewerker
  • drs. H.L.T. (Huig) Bergsma

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    H.L.T.Bergsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.S. (Miriam) Bergsma

    Executive Staff

    ICT Services

    M.S.Bergsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.A. (Jan) Bergstra

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    J.A.Bergstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. E.S. (Eleonora) Bergvelt

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Algemene Cultuurwetenschappen

    E.S.Bergvelt@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. W.M.M. (Wim) Berkelmans

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    W.M.M.Berkelmans@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.A. (Hannah) Berkers MSc

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Leadership & Management

    H.A.Berkers@uva.nl | T: 0205255469

    Ga naar deze medewerker
  • dr. K.C. (Karel) Berkhoff

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    K.C.Berkhoff@uva.nl | T: 0205233807

    Ga naar deze medewerker
  • Mr D. (Damien) Berkhout

    Faculty of Law

    Labour Law and Social Security Law

    D.Berkhout@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.A.H. (Ernst) Berkhout

    ICT Services

    E.Berkhout@uva.nl | T: 0205252693

    Ga naar deze medewerker
  • dr. W.E.R. (Erwin) Berkhout

    e.berkhout@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Dr D.J. (Joost) Berkhout

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Challenges to Democratic Representation

    d.j.berkhout@uva.nl | T: 0205252641

    Ga naar deze medewerker
  • drs. S. (Sanne) Berkhout

    Faculty of Economics and Business

    Institute of Executive Programmes

    S.Berkhout@uva.nl | T: 0205256384

    Ga naar deze medewerker
  • Mr F. (Frank) van Berkum MSc

    Faculty of Economics and Business

    Section Quantitative Economics

    F.vanBerkum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr Z.M.C. (Zeph) van Berlo

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Docenten & onderzoekers CW

    Z.M.C.vanBerlo@uva.nl | T: 0653712534

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.D.R. (Charo) Bermejo Albertos

    Facility Services

    M.D.R.BermejoAlbertos@uva.nl | T: 0205252997

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.L. (Bertha) Bermudez Pascual MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    B.L.BermudezPascual@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.A. (Brenda) Bernard

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    b.a.bernard@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. B.F. (Beatrice) Bernini

    Faculty of Humanities

    B.F.Bernini@uva.nl | T: 0205254832

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.F. (Stefan) Bernritter

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Persuasive Communication

    S.F.Bernritter@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.D. (Marjolein) Berntsen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    M.D.Berntsen@uva.nl | T: 0205255994

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.Y. (Sophie) Berrebi

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    S.Y.Berrebi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M. (Lizette) Berry

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Anthropology of Health, Care and the Body

    L.M.Berry@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.M.C.W. (Bianca) van Bers

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Developmental Psychology

    B.M.C.W.vanBers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. F. (Franz) Berto

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Philosophical Tradition in Context

    F.Berto@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. ir. L. (Luca) Bertolini

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Urban Planning

    L.Bertolini@uva.nl | T: 0205254007

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G. (Gianfranco) Bertone

    Faculty of Science

    ITF

    G.Bertone@uva.nl | T: 0205257658

    Ga naar deze medewerker
  • dr. C.A.H.H. (Christian) Bertram

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    C.A.H.H.Bertram@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms O.C. (Olivia) Bertrand

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Communication Science

    O.C.Bertrand@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. B.T.M. (Bart) Bervoets

    b.bervoets@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.W. (Janna) Besamusca

    Faculty of Law

    Dep. Private Law B

    J.Besamusca@uva.nl | T: 0205257386

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nienke) Besijn MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    N.Besijn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker