Search staff members

Results 501 - 550 of 8155

  • Mr W.F.M. (Frank) Benneker

    Executive Staff

    ICT- en Informatievoorziening

    W.F.M.Benneker@uva.nl | T: 0205254914

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.A.R. (Jorrit) Bennekom

    Faculty of Science

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    j.a.r.vanbennekom@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S.P. (Shayne) Bennetts MSc

    Faculty of Science

    Van der Waals-Zeeman Instituut

    S.P.Bennetts@uva.nl | T: 0205255616

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H.J. (Hans) Bennis

    Faculty of Humanities

    H.J.Bennis@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. W.J. (Annemieke) Benschop

    Faculty of Law

    W.J.Benschop@uva.nl | T: 0205252058

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Silvia) Benschop

    Faculty of Science

    Korteweg-de Vries Instituut

    s.benschop@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.M.C. (Josephine) van den Bent MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    J.M.C.vandenBent@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.F.A.K. (Johan) van Benthem

    Faculty of Science

    ILLC

    J.vanBenthem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. S. Bentohami

    Faculty of Law

    Tax Law

    S.Bentohami@uva.nl | T: 0205253534

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. S.C.M. (Stan) Bentvelsen

    Faculty of Science

    IHEF

    S.C.M.Bentvelsen@uva.nl | T: 0205925140

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Margriet) Bentvelzen MSc

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Leadership & Management

    m.bentvelzen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. S.C.L. (Sanne) Bentvelzen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep OWI Psychologie

    S.C.L.Bentvelzen@uva.nl | T: 0205256910

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B. (Bijoyendra) Bera

    Faculty of Science

    Van der Waals-Zeeman Instituut

    B.Bera@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.M. (Esther) Beraha Menahem MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Developmental Psychology

    E.M.BerahaMenahem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.M. (Esther) Beraha Menahem MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Developmental Psychology

    E.M.BerahaMenahem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Davide) Beraldo

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    D.Beraldo@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr T. (Tom) Berben MSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    T.Berben@uva.nl | T: 0205257895

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.P.V. (Anna) Berbers

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Corporate Communication

    A.P.V.Berbers@uva.nl | T: 0615486752

    Ga naar deze medewerker
  • drs. D.A.O. (Daphne) van den Berch van Heemstede

    Faculty of Humanities

    Onderwijsadministratie en -systemen

    D.A.O.vandenBerchvanHeemstede@uva.nl | T: 0205253095

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.J.R.L. (Mirjam) van den Bercken

    Library of the UvA

    Afdeling Depots en Documentleveringen

    M.J.R.L.vandenBercken@uva.nl | T: 0205252324

    Ga naar deze medewerker
  • dr. L.H. (Lidewyde) Berckmoes

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Anthropology of Health, Care and the Body

    l.h.berckmoes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.E. (Joost) Berenbroek

    Amsterdam University College

    J.E.Berenbroek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr O.G. (Olav) Berendes MSc

    Faculty of Economics and Business

    Finance & Control

    o.g.berendes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Saskia) Berendrecht

    s.berendrecht@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sanne) Berends MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.Berends2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.M. (Berit) van den Berg van Saparoea MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Developmental Psychology

    B.M.vandenBergvanSaparoea@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.M. (Alan) Berg

    ICT Services

    A.M.Berg@uva.nl | T: 0205252942

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Alma) van den Berg MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Graduate School Communicatiewetenschap

    a.vandenberg2@uva.nl | T: 0655417605

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.A.R. (Alma) van der Berg

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Muziekwetenschap

    a.a.r.vanderberg2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B. (Benno) van den Berg

    Faculty of Science

    ILLC

    B.vandenBerg3@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. D. (Daan) van den Berg

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    D.vandenBerg@uva.nl | T: 0205957534

    Ga naar deze medewerker
  • dr. H. (Hein) van den Berg

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Philosophical Tradition in Context

    H.vandenBerg@uva.nl | T: 0205254508

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.L. (Ien) van den Berg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Brain and Cognition

    c.l.vandenberg@uva.nl | T: 0205256118

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.T. (Jens) van den Berg

    j.t.vandenberg2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.H. (Jort) ten Berg MSc

    Faculty of Economics and Business

    Section Accounting

    J.H.tenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K.A.M. (Kimberley) van den Berg

    Faculty of Humanities

    k.a.m.vanden.berg@vu.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. K.J. (Klaas Jan) van den Berg

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    K.J.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Lonneke) van den Berg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Institutions, Inequalities and Life courses

    L.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.A. (Marguerite) van den Berg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Political Sociology: Power, Place and Difference

    M.A.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.A.H. (Marleen) van den Berg

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    m.a.h.vandenberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.P. (Matty) Berg

    Faculty of Science

    m.p.berg@vu.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.M. (Mieke) van den Berg

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    M.M.vandenBerg@uva.nl | T: 0205256469

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.N. (MuriĆ«l) van den Berg MBA

    Faculty of Economics and Business

    Section Quantitative Economics

    M.N.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr N.S. van den Berg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Brain and Cognition

    N.S.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.E. (Peter) van den Berg

    Communications Office

    p.e.vandenberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R. (Rianne) van den Berg

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    R.vandenBerg2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T.L. (Tamara) van den Berg MA

    Executive Staff

    T.L.vandenBerg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr T.A. (Thijs) van den Berg

    Facility Services

    T.A.vandenBerg@uva.nl | T: 0205253207

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.A. (Thijs) van den Berg

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    m.a.vandenberg2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.L. (Tuja) van den Berg

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    G.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205257300

    Ga naar deze medewerker