Search staff members

Results 7851 - 7869 of 7869

  • drs. H.E. (Hilde) Zwaan-van der Plas

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    H.E.Zwaan@uva.nl | T: 0205256956

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R. (Rose) van der Zwaard

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Engelse taal en cultuur

    R.vanderZwaard@uva.nl | T: 0205253827

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.M.J. (Christel) Zwaga

    Faculty of Economics and Business

    C.M.J.Zwaga@uva.nl | T: 0205254063

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G. (Gooitzen) Zwanenburg

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    G.Zwanenburg@uva.nl | T: 0205256547

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E. (Elsbeth) Zwart

    Library of the UvA

    Afdeling Depots en Documentleveringen

    E.Zwart@uva.nl | T: 0205252359

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.L. (Merel) Zwart

    Facility Services

    M.L.Zwart@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. M.Z. (Margreet) Zwarteveen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Governance and Inclusive Development

    M.Z.Zwarteveen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E.R. (Bert) Zwaving

    ICT Services

    E.R.Zwaving@uva.nl | T: 0205253127

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A. (Annemaart) Zweegers

    ICT Services

    A.Zweegers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.F. (Monique) Zweers

    Administration Centre

    Student Administration

    M.F.Zweers@uva.nl | T: 0615683358

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.L. (Naomi) Zweerus MSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    N.L.Zweerus@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.W. (Jaap) Zwemmer

    Faculty of Law

    Tax Law

    J.W.Zwemmer@uva.nl | T: 0205253211

    Ga naar deze medewerker
  • mr. dr. J.P.H. (Johan) Zwemmer

    Faculty of Law

    Labour Law and Social Security Law

    J.P.H.Zwemmer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. E.F.H. (Bert) Zwiep

    Facility Services

    E.F.H.Zwiep@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. I.E. (Irene) Zwiep

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Semitische talen en culturen

    I.E.Zwiep@uva.nl | T: 0205252353

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D. (Dieuwke) Zwier BSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Sociology & Antropology

    d.zwier@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.M. (Sandra) Zwier

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    CW : Persuasive Communication

    S.M.Zwier@uva.nl | T: 0205255094

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.J. (Robert) Zwitser

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    r.j.zwitser@uva.nl | T: 0205256640

    Ga naar deze medewerker
  • Mr K. Zygogiannis

    k.zygogiannis@acta.nl

    Ga naar deze medewerker