Search staff members

Results 7851 - 7900 of 8231

  • Mr A.S.J. (Siebert) Wielstra

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    A.S.J.Wielstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms W. (Willie) van Wier

    Faculty of Humanities

    Onderwijsadministratie en -systemen

    W.vanWier@uva.nl | T: 0205254391

    Ga naar deze medewerker
  • dr. ir. J.J. (Jan) Wieringa

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    j.j.wieringa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nienke) Wieringa MSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    N.Wieringa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. S.E. (Saskia) Wieringa

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Anthropology of Health, Care and the Body

    S.E.Wieringa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R. (Rosanne) van Wieringen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Docenten GPIO/ASW

    R.vanWieringen@uva.nl | T: 0205251485

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W.N. (Wessel) van Wieringen

    Faculty of Science

    College of Science

    w.n.van.wieringen@vu.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. R.W.H.J. (Reinout) Wiers

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Developmental Psychology

    R.W.H.J.Wiers@uva.nl | T: 0205256842

    Ga naar deze medewerker
  • ir. J.K. (Jake) Wiersma

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    GPIO : Urban Planning

    J.K.Wiersma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.L. (Lisa) Wiersma MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Kunstgeschiedenis

    A.L.Wiersma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.D. (Sandra) Wiersma MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    S.D.Wiersma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms P.M.A. (Pauline) van Wierst MA

    Faculty of Humanities

    Logic and Language

    p.m.a.vanwierst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Dr K.E. (Katrin) Wiese

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    K.E.Wiese@uva.nl | T: 0205257936

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.W. (Martine) Wieten

    Administration Centre

    M.W.Wieten@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. I.G. (Ingrid) Wigard

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Clinical Psychology

    I.G.Wigard@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr B.C. (Berend) Wijers BSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    B.C.Wijers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. R.A.M.J. (Ralph) Wijers

    Faculty of Science

    Anton Pannekoek Institute of Astronomy

    R.A.M.J.Wijers@uva.nl | T: 0205257488

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H.B.M. (Huub) Wijfjes

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    h.b.m.wijfjes@uva.nl | T: 0205252980

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Soesja) van Wijgerden MSc

    Communications Office

    Redactie & Content

    s.vanwijgerden@uva.nl | T: 0625485685

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.J. (Arjen) van Wijk

    a.v.wijk@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B.C.M. (Bernadette) van Wijk

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Brain and Cognition

    b.c.m.vanwijk@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. ir. M. (Michiel) van Wijk

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    M.vanWijk@uva.nl | T: 0205258295

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R. (Robert) van Wijk MSc

    Faculty of Science

    College of Science

    robertvanwijk@uva.nl | T: 0205258462

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.V. (Eva) Wijma MSc

    UvA Services

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    e.v.wijma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. M.N.P. (Pien) Wijn

    Student healthcare

    Bureau Studentenartsen

    M.N.P.Wijn@uva.nl | T: 0205252409

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. R.A.D. (Rudy) Wijnands

    Faculty of Science

    Anton Pannekoek Institute of Astronomy

    R.A.D.Wijnands@uva.nl | T: 0205257206

    Ga naar deze medewerker
  • mr. W.M. (Wendeline) Wijnants

    Faculty of Law

    Faculty Office FdR

    W.M.Wijnants@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. N.M. (Nachoem) Wijnberg

    Faculty of Economics and Business

    Section Entrepreneurship & Innovation

    N.M.Wijnberg@uva.nl | T: 0205256106

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. S.J.G. (Sweder) van Wijnbergen

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Macro & International Economics

    S.J.G.vanWijnbergen@uva.nl | T: +31 (0)20 525 4206

    Ga naar deze medewerker
  • mr. dr. R.P. (Rolinka) Wijne

    Faculty of Law

    Constitutional and Administrative Law

    r.p.wijne@uva.nl | T: 0205253363

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.C. (Maartje) Wijnekus

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Developmental Disorders and Special Education

    M.C.Wijnekus@uva.nl | T: 0205251249

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A. (Albert) Wijnen

    UvA Services

    A.Wijnen@uva.nl | T: 0205255404

    Ga naar deze medewerker
  • Ms B.C. (Birgitta) van Wijnen

    Faculty of Science

    Projectondersteuning

    B.C.vanWijnen@uva.nl | T: 0205257217

    Ga naar deze medewerker
  • dr. J.G. (Jasper) Wijnen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    J.G.Wijnen@uva.nl | T: 0205256760

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Melanie) Wijnen

    UvA Services

    M.Wijnen@uva.nl | T: 0205255417

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.J. (Miriam) Wijnen- Verhoek

    Executive Staff

    M.J.Verhoek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G.J.M. (Gert Jan) van Wijngaarden

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Archeologie

    G.J.M.vanWijngaarden@uva.nl | T: 0205252565

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.K. (Maurice) Wijnia

    ICT Services

    M.K.Wijnia@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. C.M. (Carolien) Wijnker

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Clinical Psychology

    C.M.Wijnker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.J. (Bram) Wijnmaalen

    Administration Centre

    nomail@hva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr C.A.C. (Chris) Wijs

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    C.A.C.Wijs@uva.nl | T: 0205258603

    Ga naar deze medewerker
  • dr. H.W.J.M. (Henri) Wijsbek

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Philosophy and Public Affairs

    H.W.J.M.Wijsbek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M. (Mark) Wijzenbroek

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    M.Wijzenbroek@uva.nl | T: 0205252525

    Ga naar deze medewerker
  • Ms P. (Petra) Wildbret

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Afdeling Pedagogiek, Onderwijskunde en Lerarenopleiding

    P.Wildbret@uva.nl | T: 0205251291

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.H.V. (Carine) de Wilde

    Student Services

    C.H.V.deWilde@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. G.C.Q. (Guido) de Wilde MSc

    Student Services

    G.C.Q.deWilde@uva.nl | T: 0621438318

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. M. (Marc) de Wilde

    Faculty of Law

    M.deWilde@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms W.G.M. (Wilma) Wildeman

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    W.G.M.vanSas-Wildeman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. W.P.M. (Wery) van den Wildenberg

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Developmental Psychology

    W.P.M.vandenWildenberg@uva.nl | T: 0205256686

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.C. (Alet) Wildmann

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Powl Docenten ILO

    A.Wildmann@uva.nl

    Ga naar deze medewerker