Staff Book Studies

  • prof. dr. J.A. (Arianne) Baggerman

    Geschiedenis van uitgeverij en boekhandel (bijzondere leerstoel vanwege de Dr. P.A. Tielestichting)

    j.a.baggerman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. S.F.M. (Saskia) de Bodt

    Illustratie (bijzondere leerstoel vanwege de stichting Fiep Westendorp Foundation)

    S.F.M.deBodt@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J. (Jaap) Boter

    Boekhandel (bijzondere leerstoel vanwege de Koninklijke Nederlandse Boekverkopersbond)

    j.boter@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. P. (Paul) Dijstelberge

    P.Dijstelberge@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R. (Rindert) Jagersma MA

    R.Jagersma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. E.A. (Lisa) Kuitert

    Boekwetenschap

    E.A.Kuitert@uva.nl | T: 0205254727

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J.W. (Annemiek) Recourt

    J.W.Recourt@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. B.J. (Bram) Vannieuwenhuyze

    Historische Cartografie (bijzondere leerstoel vanwege de Stichting Cartographiae Historiae Cathedra)

    B.J.Vannieuwenhuyze@uva.nl

    Ga naar deze medewerker