Zoek medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 104

  • mw. C.K. (Chantal) Amatoeloes

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    C.Amatoeloes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.C.M. (Joke) van Andel

    Administratief Centrum

    Personeels- en Salarisadministratie

    J.C.M.vanAndel@uva.nl | T: 0205253399

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Seycan) Bal

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M. (Mailis) Birsak

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    M.Birsak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administratief Centrum

    Communicatie AC

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Marc) Böck

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    M.Bock@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. S.N. (Siri) Boe-Lillegraven

    Administratief Centrum

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    s.n.boe-lillegraven@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.M. (Carla) Bosboom

    Administratief Centrum

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mohamed) Boulben

    Administratief Centrum

    Financiële administratie

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.E. (Csilla) Buksa

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. P. (Peter) Busser

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Ehsan) Ebadi

    Administratief Centrum

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administratief Centrum

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N. van Engelen

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.W. (Jasper) Faber

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.M.R. (Nevine) Gad

    Administratief Centrum

    Interne Accountancy en Controle

    N.M.R.Gad@uva.nl | T: 0654320842

    Ga naar deze medewerker
  • mw. H.Y. (Yvonne) Garst

    Administratief Centrum

    Studentenadministratie

    H.Y.Garst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J.H.A. (Hans) van Gelderen

    Administratief Centrum

    Vastgoedadministratie

    J.H.A.vanGelderen@uva.nl | T: 0205252813

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Arjen) de Goeij

    Administratief Centrum

    Interne Accountancy en Controle

    A.deGoeij@uva.nl | T: 0205255096

    Ga naar deze medewerker