Zoek medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 1876

  • mw. drs. J.G.L. (Jacqueline) A-Tjak

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    J.G.L.A-Tjak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. H. (Hillie) Aaldering

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Work and Organizational Psychology

    H.Aaldering@uva.nl | T: 0205257069

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. A.J.J. (Anna) Aalten

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Cultural Sociology

    A.J.J.Aalten@uva.nl | T: 0627222124

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.J. (Eric) Aangeenbrug

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    E.J.Aangeenbrug@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.V. (Jolien) van Aar

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Opvoeding, Opvoedingsondersteuning en Grondslagen (OOG)

    J.V.vanAar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. M.N.C. (Noelle) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Corporate Communication

    M.N.C.Aarts@uva.nl | T: 0646325895

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.W.H. (Paul) Aarts

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Transnational Configurations, Conflict and Governance

    P.W.H.Aarts@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Onderwijskunde (OWK)

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. G.B. (Gebeyehu) Abate

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    G.B.Abate@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. H. (Hanieh) Abeditehrani

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Clinical Psychology

    H.Abeditehrani@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. L. (Leila) Abouyaala

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Afdeling Politicologie

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. W. (Wahideh) Achbari

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Challenges to Democratic Representation

    W.Achbari@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. K.M. (Kathrin) Ackermann

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Challenges to Democratic Representation

    K.M.Ackermann@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. mr. drs. C.A. (Coen) Ackers

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Social Psychology

    C.A.Ackers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. F.J. (Funmilayo) Afolabi

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    F.J.Afolabi@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. J.A. (Joost) Agelink van Rentergem Zandvliet

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Brain & Cognition

    J.A.Agelink@uva.nl | T: 0205256430

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J.J. (Jane) Aggrey MSc

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    J.J.Aggrey@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. O. (Orhan) Agirdag

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Onderwijskunde (OWK)

    O.Agirdag@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. H.A. (Humphrey) Agyekum

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Political Sociology: Power, Place and Difference

    H.A.Agyekum@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. T. (Tanja) Ahlin

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Anthropology of Health, Care and the Body

    T.Ahlin@uva.nl

    Ga naar deze medewerker