Zoek medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 277

  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Universiteitsbibliotheek

    Faculteitsbibliotheek FNWI - Wetenschappelijke informatiediensten

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Universiteitsbibliotheek

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. A.H.C. (Ad) Aerts

    Universiteitsbibliotheek

    A.H.C.Aerts@uva.nl | T: 0205253378

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Alise) Akimova

    Universiteitsbibliotheek

    A.Akimova@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. D.B. (Dyoke) van Assum

    Universiteitsbibliotheek

    Faculteitsbibliotheek FNWI - Wetenschappelijke informatiediensten

    D.B.vanAssum@uva.nl | T: 0205256356

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. J. (Jelle) Baars

    Universiteitsbibliotheek

    J.Baars@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S.J. (Sonja) Babaubun

    Universiteitsbibliotheek

    S.J.Babaubun@uva.nl | T: 0610897965

    Ga naar deze medewerker
  • mw. N.R. (Nina) Babutsidze

    Universiteitsbibliotheek

    N.R.Babutsidze@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. R.B.M. (Rene) de Bakker

    Universiteitsbibliotheek

    Afdeling Catalogisering

    R.B.M.deBakker@uva.nl | T: 0205252368

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. A.C. (Astrid) Balsem

    Universiteitsbibliotheek

    Sector Bijzondere Collecties

    A.C.Balsem@uva.nl | T: 0205252003

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Erik) Bastiaanse

    Universiteitsbibliotheek

    Sector Bijzondere Collecties

    E.Bastiaanse@uva.nl | T: 0205252474

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. J. (Jasper) Bedaux

    Universiteitsbibliotheek

    Digitaal Productiecentrum

    J.Bedaux@uva.nl | T: 0205252343

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. R. (René) van Beek

    Universiteitsbibliotheek

    Sector Allard Pierson Museum

    R.vanBeek@uva.nl | T: 0205252540

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. T. (Tom) van der Beek

    Universiteitsbibliotheek

    Leiding en stafbureau Verwerving en Ontsluiting

    T.vanderBeek@uva.nl | T: 0205252442

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. P.E.L.P.M. (Patrick) Beekveldt

    Universiteitsbibliotheek

    Leiding en stafbureau Publieksdiensten

    P.E.L.P.M.Beekveldt@uva.nl | T: 0205254762

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S. (Sanne) Benjamin

    Universiteitsbibliotheek

    Directie en Staf UB

    S.Benjamin@uva.nl | T: 0205252310

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.J.R.L. (Mirjam) van den Bercken

    Universiteitsbibliotheek

    Afdeling Magazijnen

    M.J.R.L.vandenBercken@uva.nl | T: 0205252324

    Ga naar deze medewerker
  • mw. G.L. (Tuja) van den Berg

    Universiteitsbibliotheek

    Sector Bijzondere Collecties

    G.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205257300

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. J.A.A.M. (Jos) Biemans

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Universiteitsbibliotheek

    J.A.A.M.Biemans@uva.nl | T: 0205252396

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Ewa) Biënko

    Universiteitsbibliotheek

    Sector Bijzondere Collecties

    E.Bienko@uva.nl | T: 0205258045

    Ga naar deze medewerker